Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 24.11.2010

Yeni yaşın ilk skandalı

Son dönemin en çok eleştirilen yıldızı , yaş günü partisinde yine şimşekleri üzerine çekmeyi başardı...

Yeni yaşın ilk skandalı
adlı çocuk programıyla ünlenen ardından sahnelere transfer olan , erken doğumgünü partisinde yine ortalığı karıştırdı. Geçtiğimiz yıl boyunca attığı her adımda yeni bir skandala imza atan Cyrus, geçtiğimiz Cumartesi akşamı verdiği yaş günü partisinde Nickelodeon adlı çocuk kanalının genç starlarından ile yakınlaştı. İkilinin samimi karelerinin twitter'da yayınlanması yeni bir skandalın da fitilini ateşledi. Amerikan magazin basını bir türlü uslanmayan genç yıldızın 17 yaşına sığdırdığı tüm dikkat çekici olayları hatırlattı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.