Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.10.2010

Birbirlerine girdiler

Sıkı dostluklarıyla bilinen ile , birbirine girdi. Birbirlerine küfür eden ikilinin kavgasını David ile Tom engelledi!

Birbirlerine girdiler
Dünyanın en gözde çiftlerinden ve David Beckham ile ve arasına kara kedi girdi. Tom ile David'in dostlukları yüzünden sık sık görüşmek zorunda kalan Katie ile Victoria, geçtiğimiz gün büyük bir kavgaya tutuştu. Tartışma; Posh lakaplı Victoria'nın yeni satın alıp hiç giymediği bir kıyafeti güzel aktrisin üzerinde görmesiyle başladı. Los Angeles'taki lüks bir restoranda Katie Holmes'a "Beni taklit ediyorsun" diye bağıran Victoria Beckham'a Katie'nin tepkisi sert oldu. Hararetlenen tartışmada; iki güzel birbirlerine küfürler yağdırdı. Kavga; Tom Cruise ile David Beckham'ın araya girmesiyle bitti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.