Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.10.2010 Gazete
ABONE OL

Acımasız oyun

Feraye, Zahide'nin yumuşadığını düşünmektedir. Fakat Zahide, Feraye'yi beklemediği bir yerden vurma niyetindedir.

Acımasız oyun
Başrollerini ve Bülent İnal'ın paylaştığı dizi "" yeni bölümü ile bu akşam 'de!

Zahide'ye içtenlikle hikayesini anlatan Feraye, onun kendisine karşı tavrının her geçen gün kırıldığını gördükçe umutlanır. Fakat Zahide, Feraye'yi beklemediği bir yerden vurmak için hazırlıktadır. İlişkilerinin iyiye doğru gittiğini düşünmesi sadece Zahide'nin oyununun bir parçasıdır. Bu sırada hal seçimlerine yaklaşırken hem çoğunluğun desteğini hem de tarladaki işçilerini kaybeden Yaman, seçimleri kazanmak için kardeşlerinden destek ister. Necip ve Mesut abileriyle bir hesaplaşmaya girerken Kevser de kayınvalidesinin yanında gördüğü aşağılamaya dayanamaz ve sürpriz bir hamle yapar.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.