Bugünkü
Takvim

Ayrılığın şok nedeni

'ın Kainat Güzeli nişanlısıyla neden ayrıldığı ortaya çıktı Güzel Zuleyka, Rihanna ile aldatıldığını düşünüp nişan yüzüğünü attı

  • Saklambaç
  • 26.10.2010
ABONE OL
Ayrılığın şok nedeni
Bugüne kadar dünyaca ünlü birçok tescilli güzelle aşk yaşayan , son olarak gönlünü 2006 Kainat Güzeli 'ya kaptırmıştı. İtalya'daki dillere destan bir partiyle güzel sevgilisiyle nişanlanan Türk işadamı, geçtiğimiz günlerde Kainat Güzeli ile ayrıldı. Bu beraberliğin bitmesinin ardından ise dünyaca ünlü bir yıldız çıktı. Söylenenlere göre; aşk Rihanna yüzünden bitti.

BİRKAÇ KEZ GÖRÜŞTÜLER!
İşadamı, Kıbrıs'taki oteli 'de sahne alması için Rihanna ile yaz aylarında görüştü. Zuleyka Rivera Mendoza'nın da arkadaşı olan seksi yıldız ile Bektaş'ın birkaç kez bir araya gelmesi Mendoza'yı kıskançlık krizine soktu. Yılmaz Bektaş'ın kendisini Rihanna ile aldattığını düşünen Kainat Güzeli, nişan yüzüğünü atarak ilişkiyi bitirdi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.