Bugünkü
Takvim

'Felek'ten bir gece

  • Saklambaç
  • 22.10.2010
ABONE OL
'Felek'ten bir gece
gece hayatında adından çok söz ettiren Bakırköy'de Felek yenilendi. Kendinizi Marakeş veya Beyrut'ta bir sarayda hissedeceğiniz Felek, Ortadoğu'nun mistik ortamını farklı dekorasyonu ile yaşatıyor. Türkçe, Arapça, İngilizce ve Fransızca şarkıların Arap ezgilerinden esinlenen nağmeleri ise bu otantik ortama renk katıyor. Dansözlerin gece boyunca yaşattığı çok özel şovlar ise eğlenceye binbir renk katıyor. Felek, gecenin ilerleyen saatlerinde ise kulübe dönüşüyor. Ortadoğu'nun geleneksel lezzetlerini damak tadımıza özel hazırlanmış şekilde sunan yemekleriyle dikkat çeken Felek mutfağında ise Haluk Çetinler var. Dekorasyonu yemekleri ve eğlencesi ile yenilenen Felek bu gece sezonu açıyor. Tel: 0212 543 92 48

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.