Bugünkü
Takvim

Sezon ına '' damga vuruyor!

  • Saklambaç
  • 20.10.2010
ABONE OL
Sezon makyajına 'Smoky Eye' damga vuruyor!
Dumanlı bakışlar, bu kış da en seksi detay olarak karşımıza çıkıyor. Seksi olduğu kuşkusuz, ama aynı zamanda çekici ve gizemli bir hava da katıyor ifadeye dumanlı gözler... Özel gecelerin vazgeçilmez makyaj trendi olacağı kesin... Kış güneşinde içinizdeki yaşam heyecanını bakışlara taşımanın yolu metalik gölgelerden, çok renkli far paletlerinden geçecek gibi! Buğulu bakışları gözlerinizde yaratmak için ise seçeneğiniz çok... Makyaj çantanızı kışa hazırlamanın tam vakti ama yıl sonuna doğru piyasaya sürülecek bazı far paleti seçenekleri de mevcut.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.