Bugünkü
Takvim

Korsan korkusu

11 milyon dolarlık filminin korsancıların eline düşmesinden korkan , tedbiri elden bırakmıyor. Ünlü yönetmen filminin montajlanan bölümlerini evinde saklıyor

  • Saklambaç
  • 20.10.2010
ABONE OL
Korsan korkusu
Dünyaca ünlü isimlerin buluştuğu bir projeye imza atan , emek hırsızlarına karşı son derece tedbirli davranıyor. Şarkıcılıktan sonra oyunculuk ve yönetmenlikteki başarısını da ispatlayan Kırmızıgül, son filmi "" için tam 11 milyon doları gözden çıkardı.

FİLM GİZLİ KASADA
Şu sıralar tek korkusu korsancılar olan Mahsun Kırmızıgül, önceki gece filminin montajlanmış bölümlerini evine götürürken görüntülendi. Patlayan flaşlardan rahatsız olan Kırmızıgül'ün ağzını bıçak açmadı. Ünlü sanatçı, 5 Kasım'da vizyona girecek filmini evindeki gizli kasada saklıyormuş.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.