;

Gülben Ergen'in zayıflama formülü

Gülben Ergen, ikiz bebeklerinin doğumunun ardından çok kısa bir sürede eski formuna kavuştu... İşte bu bu işin sırrı da Dr. Mustafa Karataş'ta gizliydi!

Kilo vermek o kadar kolay değil
Zayıflamanın sanıldığı kadar da zor olmadığını ispatladı bize Dr. Mustafa Karataş. Gülben Ergen'e verdirdiği kilolarla adını son zamanlarda sıkça duyar olduğumuz Karataş ile kabus kilolar ve uygulamaları üzerine konuştuk.

Son dönemde basında adınızı, Gülben Ergen'i zayıflatan doktor olarak sıkça duyar olduk. Sizin zayıflama yönteminizin diğer doktor ya da diyetisyenlerden bir farkı var mı?
Genel anlamda ilk belirtmem gereken ayrıntı, tıp doktoru olmamdır. Diyetisyen değilim. 6-7 yıldır profesyonel olarak medikal estetik alanında medikal estetik uzmanı olarak yer almaktayım. Uğraştığımız konu estetik anlamda, incelme ve daha düzgün konturlara ulaştırabilmektir. Yani hastalarıma Pazartesi, Salı, Çarşamba yenilecekler listesi vermek yerine, girdikleri sistemlerin gerektirdiği beslenme düzenlerini ayarlamaktan yanayım. Bahsettiğim gibi estetik incelme ve yağ kaybı ile sağlanan artı cildin sıkılaştırma tedavileriyle ilgili alan benim konumdur.

GÜLBEN ERGEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Gülben Ergen ikizlerinin doğumundan sonra, kilolarını sizin sayenizde verdi. Kendisine hangi işlemleri uyguladınız?
Gülben Hanım gerçekten her hekimin isteyeceği türden ve olaya multi-displin ile yaklaşan bir hasta. Bu yüzden işimizi oldukça kolaylaştırdı. Çoğul gebelik sonrası elbette yağ fazlalığı, ödem ve cilt elastikiyetindeki deformasyon daha yüksek seviyelere ulaşabiliyor. Fakat hastanın takip edilen diyetinin iyiliği, uygulamasının kusursuzluğu, ultraliz ve radyo frekansla elde edilen direkt yağ kaybı ve sıkılaşma birleşince mükemmel sonuç kısa sürede yakalanabiliyor. Biz de Gülben Ergen'de bu yöntemi uyguladık.

Peki, ya cilt altı iğneleri?
Cilt altına yapılan iğneler konusuna gelince, emziren annelerde uygulamamız elbette mümkün değil. Fakat klasik mezoterapinin de üstün olduğu bazı tedaviler uygulamak mümkün. Zayıflamak isteyen kadınlar ne kadar harcamayı göze alarak size gelmeli? 2000$-3000$ arasında değişir.

MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ


REZİL EDEN SAÇLAR!

SEKSİ OLMAYAN KADINLAR!

ÜNLÜLERİN ŞAŞIRTAN SIRLARI

CIMBIZA KÜSKÜN ÜNLÜLER!

ÜNLÜLERİN AİLE DRAMLARI!
  • 13 Aralık 2009, Pazar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.