Bugünkü
Takvim
  • Sağlık
  • 15.02.2020 Gazete
ABONE OL

İyi çiğneyin şişmeyin

kişi, yemeklerden sonra hazımsızlık ve şişkinlik sorunlarından yakınıyor. , Gastroenteroloji ve Prof. Dr. , bu şikayetlerin bilinçsiz beslenmeden kaynaklanabileceğini söylüyor. "Hızlı yemek yemek ve az çiğnemek hazımsızlığa neden olur" uyarısında bulunuyor. su içilmesini, yağlı gıdalardan uzak durulmasını tavsiye ediyor.

İyi çiğneyin şişmeyin
Çoğu kişi, yemeklerden sonra hazımsızlık ve şişkinlik sorunlarından yakınıyor. , Gastroenteroloji ve Prof. Dr. , bu şikayetlerin bilinçsiz beslenmeden kaynaklanabileceğini söylüyor. "Hızlı yemek yemek ve az çiğnemek hazımsızlığa neden olur" uyarısında bulunuyor. su içilmesini, yağlı gıdalardan uzak durulmasını tavsiye ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.