Bugünkü
Takvim

Mutluluğu bulmak | Nafiz Karagözoğlu'na sorulan sorular (18 Eylül 2019)

Cinsel hayatta yaşanan sorunlar, çiftleri mutsuz ediyor. Bu anlamda kadın ve erkeğe ayrı ayrı görevler düşürüyor. Mutluluğu bulmak için çiftlerin birbirine anlayış göstermesi ve sorunları birlikte çözmesi gerekiyor. İşte Nafiz Karagözoğlu'nun 18 Eylül 2019 tarihli Takvim gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...

Mutluluğu bulmak
ORGAZM OLAMIYORUM

40 yaşındayım. Bir aydır testislerimde ve cinsel organımda yanma var. Orgazm olamıyorum. İdrarım da ağrılı. Sebebi ne olabilir?


Öncelikle ilk iş iç hastalıkları uzmanına gitmek. Genel muayene birçok ihtimali değerlendirmek için gerekli.
Cinsel organlar ve onların bölgesinde garip bir his ve orgazm olamama tarifin 'atılamayıp biriken idrar' için nörolojik bir ihtimali kuvvetlice düşündürür. Bel fıtıkları bile bu şikayetlere neden olabilir. Üroloji, nöroloji ve hatta belki de fizik tedavi uzmanına ihtiyaç duyulabilir. Şikayetlerin önemli, gecikme...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.