Bugünkü
Takvim

Kısırlık sorunu | 'na sorulan sorular (7 Eylül 2019)

Günümüzde çiftler arasında kısırlık sorunu giderek yaygınlaşıyor. Düzenli ilişkiye rağmen 1 yıl boyunca çocuk sahibi olamayan çiftlerin doktora başvurması gerekiyor. İç Hastalıkları Uzmanı Dr. cinsel sorunlarınıza en sağlıklı cevapları vermeye devam ediyor. İşte Nafiz Karagözoğlu'nun 7 Eylül 2019 tarihli Takvim gazetesi yazısında okurlarından gelen sorulara verdiği cevaplar...

Kısırlık sorunu
Günümüzde çiftler arasında kısırlık sorunu giderek yaygınlaşıyor. Düzenli ilişkiye rağmen 1 yıl boyunca çocuk sahibi olamayan çiftlerin doktora başvurması gerekiyor. İç Hastalıkları Uzmanı M. Nafiz Karagözoğlu, çiftleri aşk hayatı ve kısırlık konusunda bilgilendiriyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.