Bugünkü
Takvim

Parfümler hastalık açıyor, Alzheimer'a neden oluyor

Parfümler, hastalık kokuyor. Dr. , içeriğinde 500’den fazla kimyasal olan bu kozmetiklerin Alzheimer’a neden olduğunu söylüyor ve uyarıyor: Yalnızca doğal esans yağları kullanın.Yaşamsal
fonksiyonların devamını sağlayan beynin sağlıklı olması tüm bedeni etkiliyor. Sağlıklı bir beyne sahip olmanın yolu, tüketilen besinlerden geçiyor. Geçirdiği beyin felci hastalığını, kendisine özel hazırladığı diyetle yenmeyi başaran ABD'li Dr. Michelle Schoffro Cook, nörolojik rahatsızlığı olanlara umut aşılıyor. Özellikle parfümlerin beyin üzerindeki olumsuz etkisine değinen Dr. Cook, şu bilgileri veriyor:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.