Bugünkü
Takvim

Kırmızı rujum olmadan asla!

Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki? Dudaklarınızı kırmızıya boyayarak, ağzınızla yaptığımız her mimiğe, gülümseyişinize, dudak büzmenize, dikkat çekmiş olursunuz. Başka bir deyişle, kırmızı ruj sürecekseniz, tonla göz makyajı uygulamayın. Parlak kırmızı biraz yayılıp taşsa, sert bir kavgada kaybeden kişiymişsiniz gibi görünmenize yol açar. Mum ışığında geçecek bir akşam davetine katılıyorsanız, kırmızı dudaklar daha az cüretkar görünür.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.