Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 29.05.2019 13:16
  • Son Güncelleme: 29.05.2019 13:16

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada eve hırsız girdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada hırsızı kovaladığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada hırsız görmenin detayları...

Rüyada hırsız görmek ne anlama gelir?

, nefse yenilmek olarak tabir edilir. Rüya sahibinin nefsine yenilerek, kötü işler yapacağına, günah işleyeceğine daha sonra ise pişmanlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Eve Hırsız Girdiğini Görmek
Bir kimsenin rüya sahibinin cebinden geçineceğine, onu kullanacağına, maddi ve manevi zarar uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyada Eşyalarını Hırsızın Çaldığını Görmek
Rüya sahibinin çevresinde bulunan bir kişinin başına bir bela geleceğine rivayet eder.

Rüyada Hırsızı Kovaladığını Görmek
Yaşanan karmaşalardan dolayı sorun yaşayacağına, karmaşık olayları çözmeye çalışacağına, bunun için büyük gayret ve çaba göstereceğine rivayet eder.

Rüyada Hırsızı Dövdüğünü Görmek
Rüyada hırsızı dövmek, bir kişinin başka bir kişiye yapacağı iş nedeniyle ona engel olacağına, yapacağı ise tasvip etmeyeceğine, bu durumun yaşanmaması için çaba sarf edeceğine delalet eder.

Rüyada Hırsızı İhbar Etmek
Rüya sahibinin rüyasında hırsızı ihbar ettiğini görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, ailesi ile birlikte huzur dolu bir ömür geçireceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada hırsızı ihbar etmek, rüya sahibinin hayatında yer alan kötü insanları da uzaklaştıracağına delalet eder.

Rüyada İş Yerine Hırsız Girdiğini Görmek
Elde edilen kazancın düşeceğine, maddi sıkıntı çekileceğine, iş yerinin zarara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Hırsız Olduğunu Görmek
Kısmete yorumlanır. Bir kimseden alınacak kısmet olarak ifade edilir.

Rüyada Tanıdığının Hırsızlık Yaptığını Görmek
Bir kimse hakkında duyduğu sözler yüzünden düşüncelerinin değişeceğine, o kişiye artık olumsuz ve iyi duygular hissetmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalandığını Görmek
Rüya sahibinin girişeceği bir işten dolayı endişe duyduğuna işaret eder. Pişmanlık yaşamamak için kararsız kalacağına delalet eder.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.