Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 29.05.2019 13:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.07.2019 15:23
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada yeni çanta görmek ne anlama gelir? Rüyada çanta kaybetmek ne anlama gelir? İşte rüyada çanta görmenin detayları...

Rüyada çanta görmek ne anlama gelir?

Gördüğümüz rüyalar çoğu zaman aklımızda kalmaz. Aklımızda kalanlar sıklıkla bizi şaşırtan, endişelendiren, güldüren, kızdıran yani içeriği nedeniyle bir şekilde merakımızı celbeden rüyalardır. Bu tarz rüyaların ne anlama geldiğini öğrenmek isteriz ve bu rüyaların konusu herhangi bir şey olabilir. Öyle ki bir çanta gibi günlük hayatta sürekli kullandığımız sıradan bir eşya bile. Nitekim ile beraber rüyada yeni çanta, eski, siyah, yırtık vb. çanta görmek gibi rüyaların anlamları araştırılmaktadır. Biz de sizin için bu rüyaların anlamlarını listeledik.

RÜYADA ÇANTA GÖRMEK
Rüyada çanta görmek ile ilgili yapılan genellikle bir kazanca işaret etmektedir. Bu kazanç bir hedef veya bir sonuç olarak başarı olabilir. Kimi yorumculara göre çanta yolculukla da ilintilidir. Tabii çanta şekli, yapısı veya çanta ile ilgili başka diğer durumlara göre bu rüya tabirleri değişebilmektedir.

RÜYADA YENİ ÇANTA GÖRMEK
Rüyada yeni çanta görmek, çanta insanın en acil ihtiyaçlarını yanında taşıdığı araç olmasından dolayı kişinin kurtarıcısıdır. Rüya sahibinin yeni çanta görmesi ise, elde edeceği yeni imkanları ve fırsatları gösterir. Kişinin iş hayatında yahut sosyal hayatında karşılaştığı problemleri mantıklı hareket etmesi sonucu çabucak atlatmasına tabir edilir.

RÜYADA ESKİ ÇANTA GÖRMEK
Rüyada eski çanta görmek sakin bir hayata sürmeye, eldeki imkanların azalmasına ve canın yanmasına alamet olur. Farklı yorum olarak ise kişinin birçok denemeden sonra başarısızlıkla sonuçlanan iş tecrübelerinden ders çıkarıp boyundan büyük işlere girişmeyeceğine ve altından kalkamayacağı girişimlere teşebbüs etmeyeceğine delalet eder.

RÜYADA ÇANTA KAYBETMEK
Güzel bir işin yarıda kesileceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine yorulur. Girilecek bir işte zarara uğranacağına delalettir. Rüyada yeni çanta kaybetmek, hiç beklenmeyen bir anda çok sorun yaratacak ve yapılan işin askıya alınmasına sebep olacak bir tartışma yaşanacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, çalışılan işyerinin kapanacağına ve eski bir arkadaşla dargınlık yaşanacağına alamet eder.

RÜYADA YEŞİL ÇANTA GÖRMEK
Rüya sahibinin rüyada yeşil çanta görmesi, kişinin hayatında güzel şeylerin olacağına ve bu şeylerin kısa süreli değil uzun süreli olarak etkisinin süreceğine delalet eder.

RÜYADA SİYAH ÇANTA GÖRMEK
Rüyada siyah çanta görmek, yakın bir zaman dilimi içerisinde rüya sahibinin hayatında sıkıntıların meydana geleceğine delalet eder. İş ve aile yaşamı içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak problemlerin baş göstereceğine, hayalleri gerçekleştirme yolunda çok daha fazla mücadele edilmesi gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin sabır etmesi durumunda çok ciddi anlamda başarılı bir sürecin içerisine girerek hayallerini teker teker gerçekleştirmeyi başaracağına ve sorunlardan kurtulacağına delalet eder.

RÜYADA YIRTIK ÇANTA GÖRMEK
Rüya gören kişinin rüyasında yırtık, eskimiş ve yıpranmış çanta size para kaybettirecek iş demektir. Yapacağınız işlerde ve yatırımlarda dikkatli olmanız gerektiği manasına gelir.