Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 28.05.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 28.05.2019 12:53

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada yağmurluk aldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada yağmurluk giydiğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada yağmurluk görmenin detayları...

Rüyada yağmurluk görmek ne anlama gelir?

demek çevrenizde isim yapacağınıza yorulur. Rüya sahibinin kudret kazanacağına ve size yardımcı olacak hayırlı bir kişiye işaret eder. Bu hayırlı kişi hiç tanımadığınız kişilerden olacaktır ve maddi hayatınızda çok büyük yardımı dokunacağına delalet eder.

Rüyada görülen bazı nesneler önceleri mevcut olmayıp teknolojinin gelişmesiyle birlikte üretilmiş nesneler olabilmektedir. Yağmurluk dediğimiz su geçirmeyen kıyafetler petrolün işlenebilmesi sonucu üretilen nesnelerdir. Bu durumdaki yorumları da önceden insanların yağmurdan korunmak için giydikleri diğer nesneler ile aynı şekilde yorumlamak mümkündür.

Rüyada yağmurdan koruyan kıyafetler giymenin genel yorumu, işlerinizin yolunda gideceği ve maddi kazancınızın artacağı yönündedir. Yağmur normalde güzel yorumlansa da rüyada istemediğiniz halde ıslanmak iyi değildir. Bu yüzden sizi ıslanmaktan koruyan bu kıyafeti giymeniz sizi zarar uğratacak durumdan korunmanız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yağmurluk Aldığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında yağmurluk aldığını görmesi, kişinin işlerinde olan başarısını kıskanan birilerinin olduğuna işaret eder. Bazı tabircilere göre ise rüyada yağmurluk aldığını görmek, rüya sahibinin çevresindeki kişilere güveninin sarsılacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yağmurluk Giydiğini Görmek
Kişinin rüyasında yağmurluk giydiğini görmesi, rüya sahibinin her türlü sıkıntıyla baş edebilecek bir güce sahip olduğuna yorulur. Rüyada yağmurluk giymek, bir başka yoruma göre ise kişinin çevresindeki birkaç kişi dışında kimseyle muhabbet kurmayacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Yağmurluk Görmek
Rüyada sarı yağmurluk görmek, kişinin hastalık ve sıkıntıya, mutsuz olacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada sarı yağmurluk görmek, sevdiği kimse karşısında mutsuz olacağı ve çeşitli tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada Siyah Yağmurluk Görmek
Rüya sahibinin rüyasında siyah yağmurluk görmesi, kişinin büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine işaret eder. Bazı tabircilere göre rüyada siyah yağmurluk görmek, rüya sahibinin hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına rivayettir.

Rüyada yağmurluk görmek, kişinin özellikle iş yaşantısına dair bilgiler verdiği demektir. Kişinin karşılaştığı riskleri azaltmak için çalışmalarına yoğunluk vereceği bir döneme gireceği, bu risklerin olumsuz sonuçlarından korunabilmek için şimdiden önlemler almaya başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Siyah Yağmurluk Giydiğini Görmek
Kişinin rüyasında siyah yağmurluk giydiğini görmesi, rüya sahibinin yeni işler konusunda büyük adımlar atacağına yorulur. Kişinin sıkıntılarının ve zorluklarının sona ereceğine, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sarı Yağmurluk Giydiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sarı yağmurluk giydiğini görmesi, kişinin sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olacağına işaret eder. Rüyada sarı yağmurluk giymek, kişinin mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına rivayet eder.

Rüyada Turuncu Yağmurluk Görmek
Kişinin rüyasında turuncu yağmurluk görmesi, rüya sahibinin neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına alamet eder. Rüyada turuncu yağmurluk görmek, bir başka yoruma göre ise yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Turuncu Yağmurluk Giydiğini Görmek
Rüyada turuncu yağmurluk giymek, kişinin hayır işleri peşinde koşacağına alamet etmektedir. Bazı tabircilere göre ise rüya sahibinin rüyasında turuncu yağmurluk giymesi, kişinin zor günlerden kısa zaman içinde kolay yollarla kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Mor Yağmurluk Görmek
Rüya sahibinin rüyasında mor yağmurluk görmesi, kişinin uzun süre birinin kalbini almaya çalışacağına, aynı karşılığı alamayacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına rivayettir. Rüya sahibinin rızkın artacağına, işte başarılı adımlar atacağına, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüküne ortak olacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Beyaz Yağmurluk Görmek
Rüyada beyaz yağmurluk görmek özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına, kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, işlerini büyütecek imkanlara sahip olacağına, bu sayede kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Beyaz Yağmurluk Giydiğini Görmek
Rüyada beyaz yağmurluk görmek, rüya sahibinin zararlı bir kişi ile bağların koparacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın vereceğine, herkesi hayrete düşürüp, hüsrana uğratacağına alamet etmektedir.

Rüyada Yeşil Yağmurluk Görmek
Rüya sahibinin rüyasında yeşil yağmurluk görmesi, kişinin başarılı ve bol kazançlı işlere gireceğine, kazancının bir kısmını hayır işleri ile harcayacağına rivayettir. Rüyada yeşil yağmurluk görmek, kişinin kısa süre içinde tüm sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.