Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 28.05.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 28.05.2019 12:53

ne anlama gelir?

Rüyada msafir görmek ne anlama gelir? Rüyada kalabalık misafir görmek ne anlama gelir? Rüyada habersiz misafir geldiğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada misafir görmenin detayları...

Rüyada misafir görmek ne anlama gelir?

Rüyanızda küskün olduğunuz veya sizi sevmeyen birinin hanesine misafir olduğunu görmeniz söz konusu kişilerle yakın zamanda tatsız hadiseler yaşayacağınıza işarettir. Rüyanızda size gelen misafire yiyecek ve içecek ikramında bulunduğunuzu görmeniz ise bonkör ve misafirperver biri olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Erkek Misafir Görmek
Müjdeli havadise, arkadaşlarla güzel ilişkiler kurmaya, şansa ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada Misafir Ağırlamak
Rüyasında misafir ağırladığını gören kimsenin zenginleşeceği ve evinin bolluk göreceği rivayet edilir.

Rüyada Kalabalık Misafir Görmek
Rüyasında evine kalabalık misafirin geldiğini gören kimsenin çevresinin geniş olduğu ve sosyal çevresi tarafından sevildiği yorumu yapılır.

Rüyada Evde Kalabalık Görmek
Rüyada evde kalabalık misafir görmek; hane içinde yaşanacak mutlu gelişmelere, sevinçli ve müjdeli haberlere aynı zamanda bereketin, bolluğun ve kazancın artacağına delalet eder.

Rüyada İstenmeyen Misafir Gelmesi
Rüyada istemediğiniz birinin evinize misafir olarak gelmesi rüya sahibinin sağlık problemlerinin tüm yolları denemesine rağmen devam edeceğine ve hastalığın pençesinden kurtulamamaya delalet eder.

Rüyada Habersiz Misafir Gelmesi
Rüyanızda evinize davetsiz bir misafirin geldiğini görmeniz problemlerle devam eden ilişkinizin sona ereceğine bu durumdan hoşnut olup yeni limanlara yelken açarak rahatlayacağınıza işarettir.

Rüyada Misafir Davet Etmek
Rüya yorumcuları rüyasında evine misafir davet ettiğini gören kişilerin öğrencilik hayatlarını tamamlayarak ticari yaşama yönelmelerine ve bu işlerden önemli rant sağlayacaklarına delalettir.

Rüyada Misafir Olmak
Rüyada misafir olmak, güzel bir başlangıç yapılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına ve kısmetin açılacağına yorulur.

Rüyada Cumhurbaşkanı Misafir Etmek
Rüyada Cumhurbaşkanı misafir etmek; haneye girecek bir kişi sayesinde işle ilgili büyük bir adım atılacağına, bu adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına delalet eder.

Rüyada Misafir Kadınlar Görmek
Rüya sahibi kişi, çok istediği bir şeyi yapmak için bulduğu bir kaynakla daha iyi yerlere gelecek demektir. Uzun zamandır yaşanan maddi zorluklarla başa çıkmaya başlayacağının müjdecisi bir rüya olarak yorumlanır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.