Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 28.05.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 28.05.2019 12:53

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada ganimetini kaybettiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada ganimet yaktığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada ganimet görmenin detayları...

Rüyada ganimet görmek ne anlama gelir?

, rahatlık anlamlarına yorulur. Rüyasında ganimet gören kişi, rahatlığa ve huzura erişir. Malının ve mülkünün bereketli ve bol olmasına işaret etmektedir. Başka bir rüya anlamı, ganimetin yabancı bir ülkeden elde edilmesi durumunu, ucuzluk ve bereket olarak delalet etmektedir.

Rüyada ganimet görmenin anlamı, zarar olarak ifade edilir. Rüya yorumuna göre rüyayı gören ticaretle uğraşıyor ise zarara uğrayacağına, işlerinin bozulacağına yorumlanır. Kişi memur ise işinden ayrılacağına işarettir. Eğer görülen ganimet yabancı bir devlete ait ise, hayra yorumlanır fakat islam devletine ait ise zarara yorumlanmaktadır.

Rüyada Ganimetini Kaybetmek
Rüyada ganimetini kaybetmek, rüya sahibinin rahatlığına çok düşkün birisi olacağına, sürekli iş değiştireceğine, sıkıntılı dönemler geçireceğine, kişinin elinden tutan birisinin olacağına, ona sabırlı olmayı ve çok sıkı çalışmayı öğreteceğine işaret etmektedir.

Rüyada ganimet görmek, rüya sahibinin eline büyük bir miktar para geçeceği, bu yüklü miktardaki parayı çok dikkatli ve bilinçli bir şekilde kullanacağı demektir. Kişinin hayatı boyunca saygı duyulan birisi olacağı, toplum içerisinde çok sevileceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Ganimeti Yakmak
Rüyada ganimeti yakmak, kişinin rızkının bollaştığı zamanda birisinden büyük kazık yiyeceği, bu kazığın rüya sahibini büyük bir borca düşüreceği, yardım ettiği insanlardan ihanet göreceği, rüya sahibinin hayal kırıklığına uğrayacağına rivayet eder.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.