Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 28.05.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 28.05.2019 12:53

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada eski fotoğraf görmek ne anlama gelir? Rüyada kendi fotoğrafına baktığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada fotoğraf çektiğini görmenin detayları...

Rüyada fotoğraf çektiğini görmek ne anlama gelir?

Rüyada fotoğraf çekmek ne demek diyorsanız, bu rüya bazı olayların yeniden yaşanacağının habercisidir. Rüyada fotoğraf çekmek, rüya sahibinin bazı olayları yeniden yaşayacağını ifade eder.

Rüyada fotoğraf çekimi, fotoğraf netse güzel olayların yeniden yaşanacağına; fotoğraf soluk ise rüya sahibinin korktuğu ve sıkıldığı bazı durumları yeniden yaşamak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada manzara fotoğraf çekmek, rüya sahibinin bazı hayalleri olduğuna ve bunu geçekleştirmek için elinden gelen tüm çabayı sarf edeceğine delalettir. Rüyada fotoğraf çekimi diyanet yorumuna göre, rüya sahibini mutlu edecek bazı gelişmeler yaşanacak ve uzun zamandır beklediği bir durum sonuçlanacaktır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek
Rüya yorumcularına göre rüyada fotoğraf çektirmek, farklı alanlarda tabir edilmektedir. Rüyada cep telefonu ile fotoğraf çekmek ya da rüyada telefonla fotoğraf çekmek, rüya sahibini mutlu edecek sözler duyacağının habercisi olarak işaret edilirken, rüyada kendi fotoğrafını çekmek ömür ile tabir edilir.

Rüyada Telefonla Fotoğraf Çekmek
Rüya sahibinin rüyada telefonla fotoğraf çektirmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin maddi sıkıntısı olduğunu fakat yakın zamanda bu sıkıntısının yeni bir işe girdiğinde son bulacağını ifade eder.

Rüyada Fotoğraf Çektirmek
Rüyada fotoğraf çektirmek ne demek diyorsanız, bu rüyanın iyi şekilde tabir edilmediğini söylemek gerekir. Rüya sahibinin üzüleceği ve korku duyacağı bir olayla karşılaşacağını ifade eder. Rüyada fotoğraf çektirmek, uzun süredir görülmeyen biriyle karşılaşılacağına yorulur. Rüyada fotoğraf çektirmek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin girişimde bulunmak için veya hedeflerini gerçekleştirmek için biraz daha beklemesi gerekir. Rüyada fotoğraf çektirmek İslami yorumu da rüya sahibinin gelecek planlarıyla alakalıdır.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Çektirmek
Rüyada vesikalık fotoğraf çektirmek, rüya sahibinin yeni bir işe gireceği ve para kazanacağını temsil ettiği gibi bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre kısa süreli hastalığın habercisidir.

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek
Rüyada fotoğraf makinesi görmek, rüya sahibinin üzüleceği olaylar yaşaması ve beklemediği birinin ona sırtını döneceği anlamına gelir. Rüya sahibinin üzülmek yerine, gerçeği gördüğü için sevinmesi gerekir. Rüyada fotoğraf makinesi ile fotoğraf çekmek, rüya sahibinin bazı sırlarla karşılaşacağına ve bu yüzden düşünceli bir zamana gireceğine delalet eder.

Rüyada Kendi Fotoğrafına Baktığını Görmek
Rüya sahibi kişinin güvensizliğine, başkalarına karşı inançsızlık konusunda haklı olduğuna işaret eder.

Rüyada Bir Lider ile Fotoğraf Çektirmek
Rüyada cumhurbaşkanıyla fotoğraf çekmek, rüya sahibinin devlet kurumlarında bazı işleri olacağının habercisidir. Aynı zamanda sürpriz ile tabir edilir.

Rüyada Aile Resmi Görmek
Rüyada aile resmi görmek ya da aile resmi çektirmek, kişinin kendisini ve ailesinin ileri ki günlerde mutlu haberler alacağına delalet eder. Eğer rüyada mutlu aile resmi görmek ya da çektirdiğini görmek aile bireylerinin mutlu haberler alacağına işaret eder.

Rüyada Fotoğraf Çekildiğini Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada fotoğraf çektirdiğini görmek, fazla umutlu olmayan bir konuda şansını denemeye işaret eder. Bu konu ticaretle alakalıdır. Rüyada fotoğraf çektirdiğini gören kişi haberli durumda fotoğraf çektiriyorsa iyiye, haberi olmadan çekildiğini görüyorsa kötüye yorulmaktadır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek Ne Demek
Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekmek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağı ve bir başarı elde edeceğini ifade eder. Rüyada kendi fotoğraf çekmek, rüya sahibinin çocukluğunu özlediğini ve bu yüzden hayatında bazen sıkıntıya girdiğini ifade eder. Rüyada manzara fotoğraf çekmek, rüya sahibinin pişmanlık yaşayacağı hiçbir şey yapmadığını söyler. Rüyada Kabe'de fotoğraf çekmek, rüya sahibinin, gezeceği ve aynı zamanda içsel bir yolculuğa çıkacağını ifade eder.

Rüyada Eski Fotoğraf Görmek
Rüya sahibinin zamanında değerini bilmediği, kaybettiği bir kimseyi şimdi ise çok özlediğini ifade etmektedir. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin kaybettiği itibarı, değeri daha sonra tekrar kazanacağına yorumlanır. Bir başka yorum ise rüyayı gören kişinin tanışacağı kişilerle sağlam dostluklar kuracağına işarettir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.