Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:47
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 15:47

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada kuş yuvası bozduğuu görmek ne anlama gelir? Rüyada yuvada yumurta görmek ne anlama gelir? İşte rüyada yuva görmenin detayları...

Rüyada yuva görmek ne anlama gelir?

, huzur, başarı ve evlilik gibi hayırlı manalara yorulur. Rüyasında yuva gören kimse bekar ise mutlu bir evlilik yapacak ve güzel bir eş sahibi olacaktır. İş hayatına başlayan kimse bu rüyayı görürse oldukça başarılı olacak ve kariyer basamaklarını adımlarken başarılı olacak denir. Orta yaşlı kimse bu rüyayı görürse huzurlu bir ömür süreceğine delalet eder.

Yorumcuların bazılarına göre rüyada kuş yuvası görmenin manası ev sahibi olmaktır. Evli çiftlerin yeni bir ev alacağı ve mutlu şekilde yaşayacakları manasına gelir. Bekar kimseler için yakın zamanda muradına ereceklerine işaret eder. Ayrıca rüyada görülen yuva, evlilik yaşına gelen çocuklardan birini evlendirmeye de yorumlanır.

Rüyada Yuva Görmek
Evlilik, yeni ev almak, mutlu olmak ve çocuklardan birini evlendirmek anlamlarına gelir.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak
Yuva bozmak mal ve mülkte azalmak demektir. Para kaybı ve zarar etmeye yorulur.

Rüyada Yuvada Yumurta Görmek
Yuvadaki yumurta sayısında çocuğu olacağına işarettir.

Rüyada Yuva Dağıttığını Görmek
Rüyada yuva dağıttığını görmek, kişinin kendisine hiçbir konuda güvenmediğine delalet eder.

Rüyada Köpek Yuvası Görmek
Rüyada köpek yuvası görmek, kişinin hayırlı işlere atılacağına rivayet eder.

Rüyada Yuvadan Yumurta Topladığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında yuvadan yumurta topladığını görmesi, kişinin sıkıntılarının kısa sürede çözüleceği demektir.

Rüyada Örümcek Yuvası Görmek
Kişinin rüyasında örümcek yuvası görmesi, rüya sahibinin aile fertleriyle sıkıntılı dönem geçireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırlangıç Yuvası Görmek
Rüya sahibinin rüyasında kırlangıç yuvası görmesi, kişinin sorunlarının en kısa sürede çeşitli yollarla aşacağına rivayettir.

Rüyada Yuva Yapan Güvercin Görmek
Rüyada yuva yapan güvercin görmek, kişiye maddi anlamda destek geleceğine delalet eder.

Rüyada Evde Karınca Yuvası Görmek
Rüya sahibinin rüyasında evde karınca yuvası görmesi, kişinin düzeninin bozulacağına, çevresiyle tartışmalar yaşayacağına yorulur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.