Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:47
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 15:47

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada sepet içinde yumurta görmek ne anlama gelir? Rüyada sepet dolusu elma görmek ne anlama gelir? İşte rüyada sepet görmenin detayları...

Rüyada sepet görmek ne anlama gelir?

, varlığı küçük ancak verdiği mutlulukların büyük olduğu dünya malına yorulur. Rüya sahibinin düşündüğü zaman, kendisinin olduğunu hissettikçe huzura kapıldığı, içini ısıtan, gülümsemesini sağlayan birtakım güzelliklerin, eşyaların varlığına işaret eder. Geçmişte anısının olduğu, hep özlemini çektiği, hayallerinde kurduğu bir dünya malına sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Sepet İçinde Yumurta Görmek
Rüyada sepet içinde yumurta görmek, çok güzeldir ve kısmetin bolluğu anlamına gelir. Maddi anlamda sahip olunacak şeylere delalet eder. Rüya sahibi kolaylıklar içinde elde ettiği kazanca, kazancının bolluğuna, şansa alamet eder.

Rüyada Sepet İçinde Elma Görmek
Rüyada sepet içinde elma görmek, yumurta gibi iyi yorumlanmaz. Rüyada sepet içinde elma görmenin manası; sıkıntı ve zahmettir. Rüya sahibinin dert edeceği şeylerin ağlayıp, sızlanacağı kadar büyük olmadığını, kısa bir zamanda bu dertlerinden kurtularak huzura ereceğine tabir edilir.

Rüyada Sepet Dolusu Elma Görmek
Rüyada sepet dolusu elma görmek, dünya malının bolluğuna işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı yatırımlar sonrasında büyük kazançlar elde edeceğine, varlığını katlayacağına yorulur.

Rüyada Sepet İçinde Meyve Görmek
Rüya sahibinin dünya nimetlerinden istediği kadar yararlandığına, istediği yönde bir hayat yaşayacağına bundan dolayı şükretmeyi bileceğine rivayet edilir.

Rüyada Sepet Almak
Rüyada sepet almak, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği anda eline geçecek maddi kazançtan dolayı rahat edeceğine, yüzünün güleceğine, huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada sepet görmek, kişinin bol miktarda mal varlığının olduğu demektir. Bazı yorumculara göre ise rüyada sepet görmek, rüya sahibinin rahata ereceği, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Çamaşır Sepeti Görmek
Rüya sahibinin misafirliğe gideceğine ya da kendi evinde misafir ağırlayacağına yorulur.

Rüyada Çiçek Sepeti Görmek
Rüya sahibinin rüyasında çiçek sepeti görmesi, kişinin mutlu bir şekilde hayatını süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Örgü Sepet Görmek
Rüyada örgü sepet görmek, işlerini düzeltmek için çeşitli yollar deneyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Sepette Yumurta Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sepette yumurta görmesi, kişinin önüne çıkan sorunları kolay bir şekilde aşacağına rivayettir.

Rüyada Sepette Bebek Görmek
Kişinin rüyasında sepette bebek görmesi, rüya sahibinin kısmeti açık olacağına, hiçbir zaman sorunla karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada Sepet Taşıdığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında sepet taşıdığını görmesi, kişinin kurtulmak istediği ve bunun için çabaladığı anlamına gelmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.