Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:47
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 15:47

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada kümes yaptığını görmek ne anlama gelir? Rüyada kümes temizlediğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada kümes görmenin detayları...

Rüyada kümes görmek ne anlama gelir?

, rüya sahibinin huzura ve mutluluğa ereceğine yorulmaktadır. Kişinin hayallerini süsleyen bir hayat yaşamasına, zenginliğe ve rahatlığa rivayet eder. Genel olarak bu rüya, kişinin bir ömür lüks içerisinde yaşamasına delalet eder.

Rüyada Kümes Yapmak
Rüyada kümes yapmak, aile kurmaya yorulmaktadır. Rüya sahibinin yaşayacağı aile saadetine ve huzura işaret etmektedir.

Rüyada Kümesten Yumurta Toplamak
Rüyada kümesten yumurta toplamak, zenginlik, makam, ün ve itibar anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda, helal kazanç olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kümes Hayvanı Görmek
Rüyada kümes hayvanı görmek, kişinin, çok zorluk, yokluk ve sıkıntı çekse bile çalışkanlığı sayesinde istediği kariyere ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Kümes Temizlemek
Rüyada kümes temizlediğini görmek, kişinin, günahları için tövbe etmesine alamet eder.

Rüyada Kümes Dolusu Tavuk Görmek
Rüyada kümes dolusu tavuk görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla, dostlarıyla ya da akrabalarıyla bir araya gelip kafa dağıtmasına ve stres atmaya işarettir.

Rüyada Kümeste Yumurta Görmek
Rüyasında kümeste yumurta gören kişinin, yaşadığı fakir hayattan kurtulmak için, haram para yiyeceğine, kötü yola düşeceğine, kişiye kötü alışkanlıklar edindirecek arkadaşlar edineceğine yorulur.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.