Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:40
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 15:40

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada şeker dağıttığını görmek ne anlama gelir? Rüyada bayram şekeri yediğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada şeker görmenin detayları...

Rüyada şeker görmek ne anlama gelir?

, rüya sahibinin kurduğu hayallerinin ve yapmak istediği işleri gerçekleştireceğine işaret olarak görülür. Rüyada şeker görmenin manası, maddi ve manevi açıdan yapmak istediği şeyleri yapmaya, yapacağınız bu güzel ve hayırlı işlerden çevrenizin takdirini kazanmaya yorulur.

Rüyada Şeker Satmak
Rüyada şeker sattığınızı görmeniz, ağzınızın tadının bozulacağı anlamına gelir.

Rüyada Şeker Yemek
Rüyada şeker yediğinizi görmek, yakın bir zaman içerisinde sizi mutlu edecek güzel bir olay yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada şeker yemek kısa süreli bir mutluluk, huzur ve rahatlama olarak yorumlanır. Kısa bir süreli de olsa olduğunuzdan daha iyi olacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında yeşil şeker görmesi, rüya sahibinin kısa süreli bir yolculuk, gezinti yapacağınızın habercisidir.

Rüyada Toz Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında toz şeker görmesi, ailecek yaşanılacak olan mutluluğa işaret eder. Rüyada görülen diğer şekerle ilgili olan rüyalar gibi bu da aile içi kısa bir süreli olan mutluluğa işaret eder.

Rüyada Kesme Şeker Görmek
Rüyada kesme şeker görmenin anlamı, isteyerek ya da farkında olmadan çevrenizdeki insanlara yararınızın dokunacağına delalettir. Yani yaşayacağınız bir olumlu gelişmeden dolayı çevrenizdeki insanlara faydanızın olacağına işaret eder.

Rüyada Bayram Şekeri Yemek
Rüya sahibinin rüyasında bayram şekeri yediğini görmesi manevi olarak yorumlamak doğru olacaktır. Kısa süreli de olsa manevi bir temizlik anlamına gelir. Rüya sahibini huzura kavuşturacak güzel gelişmelerin olacağına ve psikolojik anlamda kendini iyi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Çuval Dolusu Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında çuval dolusu şeker görmesi gördüğünüz şeker ne kadar fazla ise o kadar mutluluğun, rızkın ve bereketin artacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Şeker Dağıtmak
Rüya sahibinin rüyasında şeker dağıttığını görmesi manevi veya maddi bir şekilde insanlara faydanız dokunacağına işaret eder. Birilerini mutlu edecek ve bu vesileyle siz de mutlu olacaksınız. Eğer şu aralar bir yakınınız sizden yardım isterse bunu gözardı etmeyin.

Rüyada Şeker Almak
Rüya sahibinin rüyasında şeker aldığını görmesi aile içerisinde sıkıntılara ve kırgınlıklara sebep olan olaylardan kurtulup sevince ve mutluluğa erişeceğinize yorulur.

Rüyada Şeker Nöbeti Görmek
Rüya sahibinin rüyasında şeker nöbeti görmesi maddi sorunlardan en kısa sürede kurtulmaya ve yapmacık insanların içinde ve kötü ve yalancı insanların arasında yaşayıp üzüntü ve sıkıntı çekmekten kurtulup samimi ve sıcak insanlar ile ilişki kurmaya delalet eder.

Rüyada Çuvallarla Dolu Toz Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında çuvallarla dolu toz şeker görmesi çok büyük projelerde yer alıp ve yeni ve öncü işlere imza atmaya ve iş hayatında çok başarı kazanıp çok yüklü miktarda para kazanmaya delalet eder.

Rüyada Çuvallarla Dolu Kesme Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında çuvallarla dolu kesme şeker görmesi çalışmalarında çok iyi işler ortaya koyup büyük paralar ve mallar kazanmaya delalet eder.

Rüyada Şeker Hastası Olmak
Rüya sahibinin rüyasında şeker hastası olduğunu görmesi bunları aşma konusunda çekilecek sorunlara işaret eder. Rüya sahibi çok çetin ve zahmetli günler geçirecek ve gücünü aşan problemlerle mücadele etmek zorunda kalacak bu durum da kendisini bir hayli zorlayacak demektir.

Rüyada Ölü Birinin Şeker Verdiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında ölü birinin şeker verdiğini görmesi kendisine karşı zoraki iyilikte bulunacak ve bunu sırf kendini mecbur hissettiği için yapacak bir kimsenin varlığına delalet eder. Aksi gibi rüyayı gören kişinin de bu insana sürekli işi düşecek demektir.

Rüyada Şeker Kutusu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında şeker kutusu görmesi kutu şeker doluysa hayırlara alamet eder ve bolluk, şans, kısmet anlamına gelir. Eğer şeker kutusu boşsa iyi değildir ve sefalete düşmeye, dert ve çile çekmeye, geçim sıkıntısına düşmeye, üzülmeye ve yıpranmaya işaret eder.

Rüyada Küp Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında küp şeker görmesi eline bir yerden geçecek toplu bir para sayesinde içinde olduğu açmazdan ve kötü ruh halinden kurtulacağına delalet eder. Ayrıca, saygınlık getirecek bir işe girileceği anlamına gelir.

Rüyada Elmalı Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında elmalı şeker görmesi tabiri caizse ağzından bal damladığına ve bu sayede herkesin gönlünü hoş tutmayı başardığına işaret etmektedir. Rüya sahibi tatlı dil sayesinde herkes tarafından beğenilen, taktir edilen ve her gittiği yerde hoşlukla karşılanan kimse olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Çaya Şeker Atmak
Rüya sahibinin rüyasında çaya şeker attığını görmesi ağzının tadını bilen ve keyfine düşkün kimse olduğuna yorulmaktadır. Rüya sahibi lüksüne düşkün biri olduğuna ve dışarıda yemek yemeğe, eğlenmeye, sürekli alışveriş yapmaktan büyük zevk duyduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Okunmuş Şeker Görmek
Rüya sahibinin rüyasında okunmuş şeker görmesi kendisi adına kararlar almaya meraklı kimseler olduğuna ve bu kimselerin kendi isteklerini rüya sahibine dayatarak akılları sıra ona iyilik ettiklerini düşündüklerine alamet eder. Bu durum kişinin hiç hoşuna gitmeyecek hatta sabrını zorlayacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Şeker Şerbeti Görmek
Rüya sahibinin rüyasında şeker şerbeti görmesi insanlarla bir araya gelmeye ve eğlenmeye vesile olacak bir olayın gelişeceğine alamettir. Kişi, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere, ki bu şeyler ev ve araba gibi herkesin istediği şeylerdir, kavuşacak ve bu sayede mutluluğu iki kat artacak demektir.

Rüyada Şeker Çalmak
Rüya sahibinin rüyasında şeker çaldığını görmesi yol yordam sorduğu, maddi destek istediği kişiler tarafından kendisine sunulacak küçücük bir fırsatı bile en doğru şekilde değerlendirecek demektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.