Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:39
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2019 15:39
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada salça yediğini görmek ne anlama gelir? Rüyada salça yaptığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada salça görmenin detayları...

Rüyada salça görmek ne anlama gelir?

Rüyada Salça Görmenin Anlamı ve Yorumu
hem iyiye hem de kötüye yorumlanabilmektedir. Rüyada salça görmenin olumsuz yorumu, Rüyasında salça gördüğünü gören , büyük yıkımlara ve üzüntülere uğrayacağına tabir edilir. Rüyada salça görmek, kişide derin acılara ve kayıplara yol açacağına delalet eder.

Rüyada Salça Yediğini Görmek
Rüyanızda salça yediğinizi gördüyseniz bu rüya hayırlara vesile olur. Rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, rahatlığa ereceği anlamına gelir.

Rüyada salça görmenin olumlu yorumu, kişinin sıkıntılarının, kederlerinin son bulacağına, karlı işlere atılması demektir. Rüyada salça gören kişi az bir sermaye ile büyük bir kazanç elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Salça Yaptığını Görmek
Rüyada salça yaptığınızı görmeniz berekete, bolluğa bunun akabinde ise huzura, rahatlığa işaret eder. Rüya sahibi sağlık sorunları varsa sağlığına, maddi sıkıntıları varsa biteceğine yorulur.

Rüyada Salça Dökülmesi
Rüyada salça döküldüğünü görmek, rüya sahibinin ilerlemeye çalıştığı bir işin peşinde koşarken kendinden ödün verdiğine, değiştiğine işaret eder. Rüya sahibinin, bu hareketlerinden dolayı çevresindekilerin dikkatini üzerine çektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Salça Aldığını Görmek
Rüyada para ile salça aldığınızı görmeniz sizlere yardımı eden birine nankörlük, ihanet ettiğinize yorulur. Rüya sahibinin kendisi üzerinde emeği olan kişiye haksızlık ederek, onu üzeceğine işaret eder.

Rüyada Ekmek Arası Salça Yemek
Rüya sahibinin anlayışlı, kibar, naif davranışlar sergileyeceği bir döneme gireceğine; çevresi tarafından bu davranışlarından dolayı takdir göreceği anlamına gelir.

Rüyada Birilerine Salça Dağıttığını Görmek
Rüyada birilerine salça dağıttığını görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden yardım göreceğine, insanların el birliğiyle rüya sahibi kişiye yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada Yemeğe Salça Kattığını Görmek
Rüya sahibinin yemek yaparken salça eklediğini görmek, rüya sahibinin yaptığı bir kötülüğü saklamaya çabaladığına işaret etmektedir.

Rüyada Kavanozda Salça Görmek
Rüyada bir kavanoz salça görmek rüya sahibinin mevki makam sahibi olacağına, aldığı işler sayesinde mal mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada Kırmızı Biber Salçası Yediğini Görmek
Rüyada kırmızı biber salçası yemek, rüya sahibinin hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına işarettir.

Rüyada Kurtlu Salça Görmek
Bu rüya, rüya sahibi kişinin istediklerine kolayca elde edebilcek güce sahip olduğuna, güçlü bir karakteri olduğuna işaret etmektedir.