Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:39
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2019 15:39
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada flüt çaldığını görmek ne anlama gelir? Rüyada yan flüt görmek ne anlama gelir? İşte rüyada flüt görmenin detayları...

Rüyada flüt görmek ne anlama gelir?

, neşeyi temsil eder. Keyifli olmayı, neşeli olmaya, mutlu olmaya yorulur. Rüya sahibinin hayatı boyunca neşeli olması gerektiğine, olumsuzlukları kafasına takmaması gerektiğine, mutluluğun peşinden koşmasına delalet eder.

Rüyada Flüt Çaldığını Görmek
Neşeye ve mutluluğa yorumlanır. Rüyasında flüt çaldığını gören kişinin hayatında büyük ve güzel gelişmeler yaşanır. Rüya sahibinin heyecan dolu günler yaşayacağına, çok mutlu olacağına işarettir. Rüya sahibi erkek ise onu mutlu edecek kadını bulacaktır. Eğer rüya sahibi kadın ise onu mutlu edecek erkeği bulacaktır.

Rüyada Flüt Sesi Duymak
Hayırlı haberleri ifade eder. Rüyada flüt sesi duymak hayırlı haberler geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin mutlu ve süprizlerle dolu haberler alacağına, aldığı haberle çok sevineceğine, tüm sıkıntılarını unutacağına, bu haberle çok mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Flüt Çalan Birini Görmek
Rüyada flüt çalan birini görmek, kişinin maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, şansının iyi gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine rivayettir.

Rüyada flüt görmek, kişinin keyifli ve mutlu olmaya, dertleri artık kafaya takmamaya, hayatı olabildiğince rahat yaşayacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada flüt görmek, kişinin muylu haberler alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Flüt Görmek
Rüya sahibinin rüyasında beyaz flüt görmesi, kişinin kötü biri yüzünden zarara uğrayacağına, sevgilisi tarafından hayal kırıklığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kırık Flüt Görmek
Rüyada kırık flüt görmek, kişinin kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden kurtulacağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada Flüt Aldığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında flüt aldığını görmesi, kişinin iyi haberler alacağına, bu haberler sonrasında da çok mutlu olup çok sevineceğine alamet eder.

Rüyada Flüt Sattığını Görmek
Rüyada flüt sattığını görmek, rüya sahibinin başta kendini kötü hissedeceği adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Yan Flüt Görmek
Rüyada yan flüt görmek, kişinin hem iş hayatında hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, çok hızlı başarılı olacağına geleceğini de erken yaşlarda garanti altına almasına neden olacağına delalet eder.