Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2019 15:38
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada dürülmüş halı görmek ne anlama gelir? Rüyada yolluk halı görmek ne anlama gelir? İşte rüyada halı görmenin detayları...

Rüyada halı görmek ne anlama gelir?

Rüyada halı görmenin anlamı, helal paradır. Rüyada halı görmenin yorumu helal kazanca işarettir. Rüya tabir yorumlarına göre helal, bereketli ve bol kazanca delalet eder.

Rüyada Temiz Halı Görmek
Rüyada temiz halı görmek, rüya sahibinin bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağına, sıkıntılı günler görmeyeceğine, maddi bakımdan zengin olacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından kıskanılacağına işaret eder.

Rüyada Yolluk Halı Görmek
Rüyada yolluk halı görmek rüya sahibinin büyük işlere gireceğine, kendisini her daim geliştireceğine alamet eder. Kişinin rızkının artacağına, geçim sıkıntısı yaşamayacağına rivayet eder.

Rüyada Dürülmüş Halı Görmek
Rüyada dürülmüş halı görmek, rüya sahibinin hastalığı varsa hastalığını atlatacağına, kişinin disiplinli ve düzenli bir hayat süreceğine, helal yoldan para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kirli Halı Görmek
Rüyada kirli halı görmek, kişinin ticaret hayatına atılacağına, burada kendisini tanıtıp çok fazla para kazanacağına işarettir. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, mal ve mülk sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Asılı Halı Görmek
Rüyada asılı halı gören rüya sahibinin bir olaya tanıklık edeceğine, bu olaydan sonra hayatını dine yönelteceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, yardıma muhtaç insanlara elinden geldiğince yardım edeceğine, haramdan kaçınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Eski Halı Görmek
Rüyada eski halı görmek, rüya sahibinin yaşayacağı yolluk, sıkıntı ve darlığa yorumlanır. Kişinin ailesinden destek görmeyeceğine, en zor döneminde yalnız kalacağına delalet eder.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek
Rüyada katlanmış halı görmek, rüya sahibinin zorlu bir döneme gireceğine, maddi kazanç elde etmek için çok fazla çaba göstereceğine, karşısına çıkacak olan zorluklarla baş edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Halı Görmek
Rüyada yeşil halı görmek, mala, rızka, kısmete yorumlanır. Rüya sahibinin kısmetinin artacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlat sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Çiçekli Halı Görmek
Rüya sahibinin malının ve mülkünün artacağına, zengin bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada halı görmek güzel anlamlara yorulur. Rüyasında halı gören kişi parasal hiç darlığa düşmeyeceği demektir. Bu kişi sıkıntıya da düşmez. Halı bolluğa işaret ederken rüya sahibinin çevresinde bulunan ve oturup, kalktığı kişilerin de varlıklı kimseler olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Küçük Halı Görmek
Rüyada küçük halı görmek, hem küçük hem de geniş olmayan halı görmek kötüye yorulur. Rüyasında halının küçük ya da dar olduğunu gören rüya sahibinin hayatının çok uzun sürmeyeceği gibi mal varlığını da kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada Halı Mağazası Görmek
Kişinin rüyasında halı mağazası görmesi, rüya sahibinin mal varlığının artacağına, daha önce hiç kazanmadığı kadar para kazanacağına, işinde makam sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Halı Aldığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında halı aldığını görmesi, kişinin hayatındaki önemli işlere göre yorumlanır. Halı alan kişinin çevresinde tanınacağına rivayettir.

Rüyada Halının Üstünde Oturduğunu Görmek
Rüyada halının üstüne oturan kişi bir makama ve mevkiye erişir. Bu rüyayı gören beklemediği bir yerden destek görecektir. Rüyada halının üstünde gören tanımadık bir adam gören kişinin yanlışlar yapacağına ve doğru yoldan çıkacağına işarettir.

Rüyada Halı Yıkadığını Görmek
Rüyada halı yıkadığını görmek, kişinin hayırlı, temiz işler peşinde olduğuna delalet eder.