Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:38
  • Son Güncelleme: 22.05.2019 15:38

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada ciğer pişirdiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada ciğer aldığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada ciğer görmenin detayları...

Rüyada ciğer görmek ne anlama gelir?

, herhangi bir üzüntü ve sıkıntıyla karşılaşmayacağına, belalardan her zaman uzak duracağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin arkadaşlarını seçerken çok dikkat edeceğine delalet etmektedir.

Kişinin monoton bir hayat yaşayacağı şeklinde açıklar. Rüyayı gören kişinin her zaman evinden işine, işinden evine bir hayat süreceğine ve herhangi bir aksiyona girmeyeceğine alamet eder. Diğer yandan bunun rüya tabiri ise kişinin sadık ve yiğit biri olduğudur. Rüyada ciğer görmenin yorumu, rüya sahibinin her zaman haline şükredeceği, evine ve ailesine sadık biri olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Ciğer Aldığını Görmek
Rüyayı gören kişinin bir anda mutlu bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görmek
Rüya sahibinin büyük bir kısmetine ulaşacağına alamettir.

rüyada ciğer görmek
Rüyada ciğer görmek kişinin, sıkıcı ve sıradan bir hayat geçireceği demektir. Rüya sahibinin ailesine düşkün ev kuşu biri olacağına, sosyal etkinliklere katılmayacağına, hayatına yeni birinin gireceğine, hayatında adeta yeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ciğer Kesmek
Rüya sahibi herkesin gösteremeyeceği bir cesaret örneği göstereceğine yorumlanır.

Rüyada Ciğer Yediğini Görmek
Rüyayı gören kişinin kavuşacağı bir mala ya da eşyaya işaret eder.

Rüyada Ciğer Kızartması Yediğini Görmek
Rüyada ciğer kızartması yemek, bolluk ve berekete delalet etmektedir.

Rüyada Çiğ Ciğer Görmek
Rüya sahibinin rüyasında çiğ ciğer görmesi kişinin çok emek verdiği uğraştığı bir işin karşılığını yakın zamanda alacağına, hayatının kolaylaşacağına, adeta üzerinden bir yük kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada Pişmiş Ciğer Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında pişmiş ciğer gören kişinin, çevresinde bulunan insanların ona yardım edeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, saygı değer bir makama sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada Ciğer Kebabı Görmek
Rüya sahibinin rüyasında ciğer kebabı görmesi kişinin borçlarının çoğalacağına, sıkıntılı ve stresli bir süreç içerisine gireceğine, bu durumdan ailesinin yardımı ile çıkacağına, artık rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Ciğer Doğradığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında ciğer doğradığını görmesi bu kişinin hayatının kolaylaşacağını ve çocuk sahibi olacağını göstermektedir. Kişi rüyasında inek veya koyun ciğerini doğradığını görüyorsa bu o kişinin mal ve nimet kazanacağını göstermektedir.

Rüyada İnsan Ciğeri Yemek
Rüyada insan ciğeri yemek, kolay yoldan para ya da mal sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Karaciğer Görmek
Rüyada karaciğer görmek, rüya tabircileri tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre bu rüya, ahlaklı, asil, sözünde duran bir insana işaret etmektedir. İnsanların kusurlarını ve eksiklerini yüzlerine vurmayan, iyi kalpli, tatlı dilli ve geniş gönüllü bir kişinin varlığına yorulmaktadır.

Rüyada Karaciğer Yediğini Görmek
Rüyada karaciğer yediğini görmek, kişinin üzerindeki uğursuzluğun kalkacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına delalet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin aile sahibi olup, mutlu bir yuva kuracağına da yorulmaktadır.

Rüyada Karaciğer Kanseri Olmak
Rüya sahibinin, kötü ve belalı işlere girecek olmasına delalet eder. Bazı tabirlere göre ise kişinin eksik ve hatalı işler yapıp zor duruma düşeceğine yorulmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.