Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 22.05.2019 15:39
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2019 15:39
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada lale diktiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada lale tarlası görmek ne anlama gelir? İşte rüyada lale görmenin detayları...

Rüyada lale görmek ne anlama gelir?

, rüya sahibinin özel hayatı ile ilgili konular hakkında bilgi vermeye yorulur. Rüya sahibinin temiz duygu ve düşüncelere sahip olduğunu, hayatındaki yenilikleri gösterir. Rüyada lale görmek iyi yorumlanır ve mutluluk anlamına gelir. Genellikle rüya sahibinin doğru kişiyi bulacağı şeklinde delalet eder.

Rüyada Lale Dikmek
Rüya sahibinin yardımsever, iyi kalpli biri olduğunu söyler. Rüya sahibi her canlıya yardım etmeyi kendine bir borç bilir.

Rüyada lale görmek, kişinin saf bir insan olduğuna, kötülük nedir bilmediğine, söylenen her şeye inandığı demektir. Rüya sahibinin bu temiz duygularını kötüye kullanmak isteyen insanların olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Lale Toplamak
Güzel başlayan ama hüsranla bitecek olan bir işe delalet eder. Bazı yorumculara göre ise son anda tehlikeli bir arkadaştan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Lale Soğanı Görmek
Rüya sahibinin işlerini yoluna sokacağı ve emin adımlarla ilerleyerek birikim yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Lale Tarlası Görmek
Rüya sahibinin cömert ve gönül zenginliği olan biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Lale Yetiştirmek
Rüya sahibinin yakınlarından ve akrabalarından itibar ve saygı göreceği anlamındadır.

Rüyada Mor Lale Görmek
Rüyasında mor lale gören rüya sahibinin, ilk başta küçük sorun diye önemsemeyip geçeceğine, ve bu sorunun büyüyeceği kişinin büyük miktarda para kaybetmesine neden olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Lale Görmek
Rüyada kırmızı lale görmek, kişinin romantik anlar yaşayacağına, hayattan zevk almaya başlayacağına, her gün çocuk gibi sevinçli olacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Lale Görmek
Rüyasında beyaz lale gören kişinin, hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için maddi sıkıntı çektiğine, çalışıp çabalayarak maddi sıkıntılarını giderip hayaline kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Pembe Lale Görmek
Rüyasında pembe lale gören kişinin, hayatının mutlu ve huzurlu geçeceğine, yaşadığı kötü olayları kafasına takmayacağına, rahat bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.