Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 21.05.2019 12:15
  • Son Güncelleme: 21.05.2019 12:15

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada sahil kenarında yürüdüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada sahil yolu görmek ne anlama gelir? İşte rüyada sahil görmenin detayları...

Rüyada sahil görmek ne anlama gelir?

Rüyada sahil görmeniz, özel hayatınızda değişen bir şeylerin olacağına yorulur. Rüya sahibinin özel hayatında, ilişkilerinde çok fevri davranarak çabuk hareket ettiğinin, çevresindeki, karşısındaki insanları yok saydığına, bu davranışlardan, bir çırpıda aldığı kararlardan dolayı pişmanlık duyacağı şeklinde yorumlanır. Bunun için rüya sahibinin karar alırken bir anda değil, üzerinde düşünerek, siniri geçtikten sonra karar vermesi daha doğru olacaktır.

Rüyada Sahil Kasabası Görmek
Rüyada görülen sahil kasabası kişinin zamanını israf ederek kullandığına işaret eder. Çok uzun zamanını aşk ve eğlenceye ayıran rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaptığı şeylerden tat almamaya başlamasına ve artık yaptığı çılgınlıkların önüne geçmesine eğer bu şekilde devam ederse kısa bir süre sonra pişmanlık duyacağına delalet eder.

Rüyada Sahil Kenarında Yürümek
Rüyada sahil kenarında yürüdüğünü gören kişinin hayatındaki düzensizliği, boş vermişliği, düşkünlüğü bir kenara atıp düzenli bir şekilde yaşaması gerektiğine yoksa ileride büyük pişmanlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sahil Yolu Görmek
Eğlenmeyi, gezmeyi seven kişinin, yeni bir hayat kuracağına, eskiden yaptığı hataları tekrarlamayacağına, bütün üzüntülerini ve kırgınlıklarını bir kenara atarak mutluluğu seçtiğine, mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Sahilde Oturduğunu Görmek
Rüyasında sahilde oturduğunu gören kişi, kendisine iyi gelecek ve mutlu hissetmesini sağlayacak bir mekanda, sevdiği insanlarla bir araya gelecek ve hoş sohbet içinde olacaktır diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Sahil Kenarı Görmek
Sahil kenarı görmek gezip tozmaya merakı olan, aşk ve sevgileri çabucak tüketip bir kenara atan bundan dolayı kendini iyi hissetmeyen, sürekli bunalımlarla boğuşan, huzurunu kaybeden insana işarettir. Yaşamındaki bu psikolojik bunalımların, huzursuzlukların önüne geçebilmek için yaşantısına dikkat etmesi ve düzene koyması gerektiği ile tabir edilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.