Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 21.05.2019 12:15
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.05.2019 12:15
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada çay içtiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada çay döktüğünü görmek ne anlama gelir? İşte rüyada çay görmenin detayları...

Rüyada çay görmek ne anlama gelir?

, başarı manasına yorulur. Rüyasında çay içtiğini gören kimse gerek özel yaşantısında gerekse iş yaşantısında başarı elde eder. Yorumculara göre içtiği çaydan etrafındakilere ikram ederse saygı duyulan bir kimse olunacağına yorumlanır. İnsanlar bu kimse hakkında iyi düşünür ve ona itimat edeceğine delalet eder.

Rüyada içilen çay her daim olumludur derler. Çay hakkında olumsuz yorum çok nadir yapılır.Bu yorumcular iş hayatında ve sosyal çevredeki başarının yanına bir de aşk hayatını ekler. Rüyasında çay içen kimse aşk hayatında da başarılı olur ve bekarsa çok düzgün eş bulur, evliyse zaten bu eşi bulmuştur derler.

Rüyada Çay İçmek
Rüyada çay içmek, kişinin hayatında, sosyal yaşantısında ve aşk hayatında başarılı olur. Tanıdığı kimselerden saygı görür ve fikirleri dikkate alınır. Kimi yorumcuya göre rüyada içilen çay dermandır. Hasta kimseye şifa vereceği yorumu yapılır. Aynı zamanda rüyada çay içmek, kişinin iş hayatında başarıya ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Çay Görmek

Rüyada çay görmek, rüya sahibinin iyi bir insan olacağına, ibadetine önem vereceğine, hayırlı evlat sahibi olacağı demektir.İnsanların rüya sahibine güzel dille konuşacağına, bir mekana gittiğinde saygı göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çay İkram Etmek
Müjdeli haberler alınacağına işarettir. Çevresindeki insanlar tarafından sevilen kimse işaret edilir.

Rüyada Çay Dökmek
Yanlışlıkla çay bardağını ya da çaydanlığı döken kimse için iş hayatında önünüze çıkacak bazı engeller manasına gelir fakat engeller aşılamayacak kadar büyük değildir.

Rüyada Pakette Kuru Çay Görmek
Kuru çay rızıktır. Paket ile görülen çay bereket manasına gelir.

Rüyada Bulanık Ve Acı Çay Görmek
Çayın rengi ve tadı normal değilse üzüntüye yorulur.

Rüyada Çok Sıcak Çay Görmek
Çok sıcak çay içmek ya da rüyada çay ile yanmak hastalık manasına gelir.

Rüyada Çay Kaşığı Görmek
Rüyasında çay kaşığı gören kişinin, çok uzun bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuğunda yardıma muhtaç olacağına, birinin ona yardım edeceğine ve dost olacakları rivayet edilir.

Rüyada Bardakta Çay Görmek
Rüyasında bardakta çay görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüya sahibinin, olumlu bir olayla karşılaşacağına, sorunlarının kalkacağına delalet edilir.

Rüyada Çay Tabağı Görmek
Rüyasında çay tabağı gören rüya sahibinin, geniş bir ailesi olduğuna, hep birlikte mutlu mesut yaşayacaklarına, sorunlarını el birliğiyle çözeceklerine işarettir.

Rüyada Çay Tepsisi Görmek
Rüyasında çay tepsisi gören kişinin, hayatının zorluklarla geçeceğine, çok çalışıp bir şey elde edemeyeceğine, kişinin en sonunda feraha kavuşup rahat bir hayat süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çay Ocağı Görmek
Rüyada çay ocağı gören kişinin, çok iyi dostları olacağına, arkasından konuşmayacağına, sorunlarına kol kanat gereceğine delalet eder.