Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 20.05.2019 16:41
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.05.2019 16:41
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada kasap dükkanı görmek ne anlama gelir? Rüyada kasap bıçağı görmek ne anlama gelir? İşte rüyada kasap görmenin detayları....

Rüyada kasap görmek ne anlama gelir?

, güzel ve hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Ağlayanların gülmesine, sıkıntıda olanların rahata ermesine, ayrı olanların barışmasına delalet eden bu rüya maddi anlamda yüzünün gülecek olması anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kasap Dükkanı Görmek
Rüyada kasap dükkanı görmek, uzun süredir çözülemeyen sorunların çözüleceğine, tartışmaların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kasap Olduğunu Görmek
Rüyada kasap olduğunu görmek, iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin alacağı ani haberler ile yıkılacağına ve bu durum için uzun süre üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kasabın Et Kestiğini Görmek
Rüyada kasabın et kestiğini görmek, çok güzel ve hayırlı haberler alacak olmaya yorulur.

Rüyada Kasap Bıçağı Görmek
Rüyada kasap bıçağı görmek, rüya sahinin yaşayacağı can sıkıcı ve moral bozucu olaylara delalet eder.

Rüyada Kasaptan Et Almak
Rüyada kasaptan et almak, hastalıkların, dertlerin biteceğine, rüya sahibin güzel haberler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kasap Kovaladığını Görmek
Rüyasında bir kasabı kovaladığını görmek rüya sahibi kişinin çok yakın zamanda bir mutluluk yaşyacağına delalettir. Kişinin epeydir yaşadığı buhranlı dönemin aniden sona ereceğinin habercisi bir rüyadır.

Rüyada Kasap Dövdüğünü Görmek
Rüyada bir kasabı dövdüğünü görmek rüya sahibinin yeni biriyle tanışacağı, tanıştığı yeni kişinin onun hayatı için olumsuz şeyler getireceğini işaret eder. Ayrıca bu yenilik sadece yeni biri olarak yorumlanmasa da aslında olumsuz bir rüyadır.

Rüyada Kasaba Gittiğini Görmek
Rüyada kasaptan et almaya giden veya gönderilen kişinin artık kendine güvenmeye başlaması anlamında uyarıcı bir rüyadır. Bu rüya bilinçaltında kişinin pısırık karakterini yansıtmaktadır.