Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 20.05.2019 16:42
  • Son Güncelleme: 20.05.2019 16:42

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada kanarya yakaladığını görmek ne anlama gelir? Rüyada öten kanarya görmek ne anlama gelir? İşte rüyada kanarya görmenin detayları....

Rüyada kanarya görmek ne anlama gelir?

Rüyada kanarya görmenin anlamı, genellikle ferahlık, rahatlık ve huzur bulmaya yorulmaktadır. Rüya sahibini bekleyen büyük ve süpriz gelişmelerinde habercisidir. , çok güzel ve hayırlıdır. Ayrıca rüya sahibinin tatlı dilli, hoş sohbet kimseyle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Kanarya Yakalamak
Rüya sahibinin kendi kafasına uygun, hoş sohbet kimseler ile bir araya geleceğine yorulmaktadır. Bu rüya aynı zamanda sıkı bir dost edinmeye de delalet etmektedir.

Rüyada kanarya görmek başka yoruma göre benzer bir şekilde hayırlı demektir. Bir yazarı yani rüya tabircisine göre bu rüya hayırlı kısmet ve temiz habere delalet eder.

Rüyada Kafeste Kanarya Görmek
Rüyada kafes içinde bir kanarya görmek iyi değildir. Rüya sahibin neşesini ve keyfini kaçıracak olaylar, ayrılıklar yaşanmasına işaret etmektedir.

Rüyada Öten Kanarya Görmek
Rüya sahibi için söylenen tatlı ve hoş sözlerin habercisidir. Bu rüya, kişiyi duyduğu zaman çok mutlu edecek, gururlandıracak güzel sözler duyacağına yorulur.

Rüyada Kanarya Almak
Rüyada kanarya almak, rüya sahibinin iyi tahsilli ve büyük bir insan olacağına delalet eder. Rüya sahibi, çok önemli bir işin başına geçecek olması anlamına gelmektedir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında muhabbet kuşu görmesi hayata karşı olgun davranmadığına ve daha da olgunlaşması gerektiğine yorumlanmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.