Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 14.05.2019 11:59
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.05.2019 11:59
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada tulumba tatlısı dağıttığını görmek ne anlama gelir? Rüyada tulumba tatlısı yediğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada tulumba tatlısı görmenin detayları....

Rüyada tulumba tatlısı görmek ne anlama gelir?

Rüyada tulumba tatlısı görmek

Galibiyet manasına gelir. Rüya yorumcularına göre rüyasında tulumba tatlısı gören kimse rakiplerine karşı galibiyet kazanır. Tulumba tatlısı, adı üzerinde tatlı olduğu için onu gören kimseye hayır getirir. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu olacağına, elini attığı işlerde başarılı olarak rakiplerine üstünlük sağlayacağına yorumlanır.

Tatlı olduğu için hayırlara yorulur. Mutluluk, huzur ve başarı manalarına gelir. Rakiplerine karşı her daim önde olmayı ve girilen yarışları kazanmayı işaret eder.

Rüyada Tulumba Tatlısı Yediğini Görmek
Şans manasına gelir. Rüya sahibi bekar ise şansının yardımıyla hem yüzü hem de huyu güzel bir eş bulur. Kişi evliyse hayırlı ve güzel bir evlat mansına gelir. Kimi yorumcu yapılacak yatırımların çok tatlı geri dönüşü olacak denir.

Rüyada Tulumba Tatlısı Aldığını Görmek
Misafirliğe ya da eve giderken tulumba tatlısı aldığını gören kimse helal rızk kazanır ve helal lokma yer denir. Kimi yorumcuya göre harcanan emeklerin karşılığını almaya işarettir.

Rüyada Tulumba Tatlısı Dağıttığını Görmek
Rüyada hayır yapmak ve tulumba tatlısı dağıtmak iyidir. Yorumculara göre rüya sahibi için kazancının artması, yanlışlardan uzaklaşma ve ihtiyaç sahiplerine yardımcı olma gibi manalara yorumlanmıştır.