Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 14.05.2019 11:57
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.05.2019 11:57
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada toplu iğne kustuğunu görmek ne anlama gelir? Rüyada toplu iğne yuttuğunu görmek ne anlama gelir? İşte rüyada toplu iğne görmenin detayları....

Rüyada toplu iğne görmek ne anlama gelir?

Rüyada toplu iğne görmek

Üzücü olay demektir. Rüya yorumcularına göre rüyasında toplu iğne gören kimsenin başından üzücü bir olay geçecek denir. Bu olayı kişi kendisi yaşayabileceği gibi gelecek bir haber de olabilir. Kimi yorumcular toplu iğne hakkında kişiye gelecek haber yorumunu yaparlar. Bu yorumculara göre bu üzücü haber iğne gibi acı verici olacaktır.

Rüyada Toplu İğne Görmek
Üzücü olay manasına gelir. Kimi yorumcu ise üzücü haber manasına geldiğini belirtmiştir. Kişinin başından geçecek ya da duyunca üzüleceği bir olaydan bahsedilir.

Rüyada Toplu İğneler Arasında Kalmak
Rüyada toplu iğneler görmek ve onların arasında kalmak demek kötü fakat sizi çok üzmeyecek haber demekti. Bu haber iyi olmayacaktır lakin buna çok derinden üzülmeyeceksinizdir. Kimi yorumcuya göre ise çevrenizde yer alan kimselerin kötü olduğunu gösterir. Bu yorumcular arkadaşlık ettiğiniz ve çalıştığınız kimselere dikkat etmenizi söyler.

Rüyada Toplu İğne Almak
Toplu iğne satın aldığını gören kimse iyilik yapar denir. Yaptığı kötü hareketlerden ve zarardan uzak durmaya ve iyiliğe yönelmeye başlar. Kendine ve diğer canlılara karşı daha iyi olmaya gayret eder. Toplu iğne alan kimse hayırlara yönelir denir.

Rüyada Toplu İğne Kusmak
Toplu iğne kustuğunu gören kimse için hayır yapacağı söylenir. Kötü sözlerden kaçınmaya, söylenen yalanlardan ötürü pişman olmaya yorumlayan tabirciler de vardır. Sonuç olarak daha iyi insan olma yolunda çaba gösterileceğine işarettir.

Rüyada Toplu İğne Yutmak
Rüyada toplu iğne yutmak, rüya sahibinin içine attığı, kimseye anlatmadığı dertlerine işaret etmektedir. İçinde biriktirdiği sıkıntıları etrafındakilerle paylaşmamasından ötürü olan rahatsızlıklara delalettir.

Rüyada Toplu İğne Satın Almak
Rüyada toplu iğne satın aldığını gören kimsenin toplumdan dışlanan kişi haline geleceğine delalettir. Rüya sahibinin hor görülmsi ve ayıplanmasına yorulmaktadır.

Rüyada Toplu İğne Battığını Görmek
Rüya sahibinin uzun zamandan sonra mutluluğu hakettiğine işaret eder. Yaşadığı talihsizliklerin son bulacağına hayatı boyunca mutlu bir hayat yaşayacağına yorumlanır.