Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 14.05.2019 12:08
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.05.2019 12:08
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada sümüklü böcek öldürdüğünü görmek ne anlama gelir? Rüyada sümüklü böcek topladığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada sümüklü böcek görmenin detayları....

Rüyada sümüklü böcek görmek ne anlama gelir?

Rüyada sümüklü böcek görmek

Yapılması gereken işlerinin sürekli erteleyeceğine, sıkıntılarının çoğalacağına, kişinin karşısına her gün yeni bir engel çıkacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin hayatında karşısına çıkan sorunların giderilmesinin kendisine bağlı olacağına çok çalışarak bu sorunları ortadan kaldırabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Sümüklü Böcek Öldürdüğünü Görmek
Rüya sahibinin bir anlık hırsla ve kızgınlıkla rest çektiği insana ya da bıraktığı işe geri döneceğine işaret eder. Kişi öfkesine yenik düşüp aniden verdiği bu karardan geri dönebileceğinin habercisidir. Zamanla değişen yaşam şartları nedeniyle o anki düşüncelerine ve davranışlarının kurbanı olacağına şeklinde yorumu yapılır. Rüyada sümüklü böcek öldürmenin manası; rüya gören kişinin hiç istemediği halde rest çektiği kapıya geri dönecek demektir. Geri döndüğü zaman hemen kabul edilmeyecek, bir süre özür dileyeceği anlamına gelir. Yaptıklarından ötürü pişman olan kişinin düştüğü sıkıntıdan onu kurtaracak tek şey özür dilemek ve birilerinden yardım istemek olacaktır.

Rüyada Sümüklü Böcek Görmek
, kişinin hayatına çıkan sıkıntıların ve dertlerin hem fiziksel hem de ruhen yoracağına, halsiz ve huzursuz olacağı demektir. Rüya sahibinin zaman geçtikçe bu kötü durumdan kurtulacağına, mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, yeni bir sayfa açacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sümüklü Böcek Yediğini Görmek
Rüyasında sümüklü böcek yediğini gören kişi, kendisine sıkıntı veren bir işle karşılaşacağına ve bu yüzden birçok sıkıntı çekecektir. Rüyada sümüklü böcek yemenin rüya tabiri, kişinin hiç istemediği şeyler yapmak zorunda kalmasına ve bundan dolayı kendini kötü hissedeceği anlamına gelir. İşleri yolunda gitmesi için söylenilen ağır lafları yutmak zorunda kalacaktır.

Rüyada Sümüklü Böcek Topladığını Görmek
Rüyada sümüklü böcek topladığınızı gördüyseniz, bu ağır aksak ilerleyen işlerinizin düzene girmesine işaret eder. Rüya sahibi kendi çabalarıyla sıkıntıları aşacağına ve işinden fayda sağlamaya başlayacaktır. Bu rüyayı gören kişinin kısmeti açılacak ve hayatında güzel şeyler yaşamaya başlayacaktır. Maddi açıdan da sıkıntılı dönemi geride bırakarak bolluğa ve berekete kavuşacaktır. Zamanında sıkıntıya düştüğü ve sabrettiği her şeyin sonucunu fazlasıyla alacağına işarettir. Gelecek için yapılan ufak tefek birikimlerin sayesinde fayda sağlayacak ve rahata erecektir.

Rüyada Evde Sümüklü Böcek Görmek
Rüya sahibinin rüyasında evinde sümüklü böcek görmesi kişinin zamanında yaptığı yatırımlardan kar elde edeceğine, doğru yerde doğru adımı atar ise büyük kazançlar sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Sümüklü Böcek Kabuğu Görmek
Rüyasında sümüklü böcek kabuğu gören rüya sahibinin sıkıntılı ve zor günleri geride bırakacağına, hayatında yeni bir sayfa açacağına, haramdan uzak duracağına yorulmaktadır.