Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 14.05.2019 12:06
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.05.2019 12:06
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada atlet yıkadığını görmek ne anlama gelir? Rüyada atlet giydiğini görmek ne anlama gelir? İşte rüyada atlet görmenin detayları....

Rüyada atlet görmek ne anlama gelir?

Rüyada atlet görmek

İşe yarayan, mutlu eden bir eşya ya da mal demektir. Çoğu rüya sözlüğü yazarı tarafından da hayırlı bir şekilde nitelendirilen bu rüya, kişinin yüzünü güldürecek şeyler duymasına alamettir. Ayrıca rüya tabiri olarak da rüya sahibinin kimseyle paylaşmadığı, paylaşamadığı bazı durumlar olarak açıklanır.

Rüyada atlet görmenin yorumu, rüya sahibi hiç beklemediği bir yerden çok önemli bir paket alacağı ve bu paketin hayati bir değere sahip olacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Atlet Giydiğini Görmek
Rüya sahibi için oldukça hayırlı bir rüyadır. Kişinin huzur içinde bir hayat yaşayacağı ve sağlık sorunlarıyla boğuşmayacağı şeklinde tabir edilir.

, kişinin mutlu bir hayata kavuşacağına, müjdeli haberler alacağına, kişi eğer rüyasında siyah atlet görüyor ise kötü yollara düşeceğine, yakın bir dostu ile sırrını paylaşacağı demektir. Paylaştığı sırrının ileri ki zamanlarda ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada İç Çamaşırı Görmek
Rüya sahibinin randevulaşmak istediği biri ile şans eseri görüşeceği anlamına gelir.

Rüyada Atletle Dolaştığını Görmek
Rüya sahibine bir musibetin bulaşacağı ve bundan dolayı da ciddi şekilde başı ağrıyacağı anlamına gelir.

Rüyada Kirli İç Çamaşırı Görmek
Hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin bir olay yaşayacağı ve bu olaydan dolayı da derin bir üzüntü duyacağı şeklinde tabir edilir.

Rüya Beyaz Atlet Giydiğini Görmek
Rüya sahibinin rüyasında beyaz atlet giydiğini görmesi kişinin geçmişta yaptığı hatalardan ders çıkaracağına, kendine çeki düzen verip iyi bir insan olacağına, müjdeli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Beyaz Atletin Kirlendiğini Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin doğru yoldan ayrılacağına, artık dürüst ve güvenilir olmayacağına, günah işleyeceğine, harama bulaşacağına, toplumdan uzaklaşacağına ve dışlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Atlet Yıkadığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında atlet yıkadığını görmesi yeni bir hayata başlayacağına, eski ve kötü günleri geride bırakacağına, yaptığı hatalardan ve kötülüklerden dolayı vicdan azabı duyacağına, iş hayatında işlerinin yoluna gireceğine, kişi eğer bekar ise hayırlı bir kısmete yorumlanmaktadır.

Rüyada Atlet Satın Aldığını Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında atlet satın aldığını gören rüya sahibinin bir yakını tarafından önemli bir sır alacağına ve bunu hiç kimseyle paylaşmayacağına, bu rüya önemli sözlere, yeminlere ve sırlara delalet etmektedir.

Rüyada Siyah Atlet Görmek
Rüya sahibinin rüyasında siyah atlet görmesi kişinin kötü yollara düşeceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine, zaman içinde kötü bir insan olacağına, rüya sahibinin her ne kadar olumsuz olaylardan uzak durmaya çalışsa da kötülüklerin peşinin bırakmayacağına rivayet etmektedir.