Bugünkü
Takvim
  • Otomobil
  • 16.01.2020 10:46
  • Son Güncelleme: 16.01.2020 11:13

Son dakika: : 2030'da 'de 1 milyonun üzerinde elektrikli otomobil olacağını öngörüyoruz

Son dakika haberi... ve Dönmez, yerli elektrikli otomobillerle birlikte 2030'da 'de 1 milyonun üzerinde elektrikli otomobil olacağını öngördüklerini belirtti.

, "AA Kahire ofisine düzenlenen baskını şiddetle kınıyorum. Geçmiş olsun diliyorum." dedi.

Yerli elektrikli otomobillerle birlikte 2030'da 'de 1 milyonun üzerinde elektrikli otomobil olacağını öngördüklerini belirten Dönmez, "1 milyon adet elektrikli araç şarj noktasının dağıtım şebekesine etkilerini değerlendirip, bunları hayata geçirmeyi arzu ediyoruz." diye konuştu.

"ÇATI SANTRALLERİ İÇİN 1300 BAŞVURU ALDIK"
Dönmez, "Çatı santralleri için 900'e yakın sanayi tesisinden 800 megavatı bulan, konutlardan da 10 megavat kapasite için 1300 başvuru aldık." ifadelerini kullandı.

"YEKDEM DEVAM EDECEK AMA AYNI ŞARTLARDA OLMAYACAK"
YEKDEM'in devam edeceğini ama aynı şartlarda olmayacağını bildiren Dönmez, "Maliyetler düştü dolayısıyla eski fiyatları kaynak bazında güncellemiş olacağız." şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.