;
Şov başladı
kapılarını basın mensupları için açtı. 67'nci kez düzenlenen fuarda, dünyanın önde gelen otomobil üreticileri, yeni ürünlerini ve geleceğe yönelik prototiplerini görücüye çıkarıyor. Bu yıl 'Gelecek Şimdi' temasını taşıyan fuarın resmi açılışı 14 Eylül'de yapılacak. Elektrikli modellerin domine ettiği fuar 24 Eylül'e kadar sürecek. İki yılda bir düzenlenen fuarda, yaklaşık 200 bin metrekare alanda Avrupa, Amerika ve Asya'dan 50'nin üzerinde büyük otomobil üreticisi yer alıyor

Mercedes : -Benz'in AMG ile ortaya çıkardığı ve F1 teknolojisini kullandığı yeni hiper aracı Mercedes-AMG Project ONE'ı fuarda görücüye çıktı. 2.72 milyon dolar olan araç, 1000 beygirden daha güçlü ve 350km/s'den yüksek bir hıza sahip. Otomobilin omurgasını oluşturan aerodinamik bir 'köpekbalığı yüzgeci var. Araçtan yalnızca 275 adet üretileceği açıklandı.
  • 13 Eylül 2017, Çarşamba

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.