Bugünkü
Takvim

Alçak gönüllü kızın dileği

  • Sosyal Medya
  • 19.05.2012
ABONE OL
Alçak gönüllü kızın dileği
Bir yarim olsun esmer, yakışıklı, çok şey istemem, boyu 1.80 olsun.
Fazla zengin olmasın umrumda değil, Yeter ki 50-60 milyarı olsun.
Mesleğe etikete hiç önem vermem. İster mühendis, ister doktor olsun. Düğünümde fazla görkem istemem, Yeter ki nikahımız Hilton'da olsun.
Balayımız küçücük bir tatil, Paris'te, Roma'da, New-York'ta olsun. Yüzgörümlüğü önemli değil. Ne çıkar, birkaç taşlı pırlanta olsun. İstedim ki olmuşken gönlümce olsun.
Nerede olursa olsun otururum ben, Minicik, 3 katlı bir köşküm olsun.
Evimde erkeğimin sözü geçmeli, Yeter ki benim de müsaadem olsun.
Ev işlerimi kendim yaparım, Bana yardım edecek birkaç hizmetçim olsun. Yemek hazırlamak ayrı bir zevktir, Pişirecek Bolulu bir aşçım olsun.
Midem büyük değildir, kuru ekmek yerim, Yeter ki katığım siyah havyar olsun. Seyahat etmek en büyük zevkim, Yeter ki arabam Mercedes olsun.
Yaz tatilim sakin geçmeli, Bunun için Side de bir yalım olsun.
Soğuk karlı kış günlerinde, uğrak yerimiz Uludağ olsun.
Yılbaşı gecesi tek eğlencemiz, Maksim de İborotti konseri olsun.
Doğum günümü hatırlasın yeter, Yeter ki hediyesi bir yakut olsun.
Yıldönümümüzü birlikte kutlayalım, Bana hediyesi bir villa olsun. Kocayalım onunla aynı yastıkta, Yeter ki yastığımız atlastan olsun.
Çocuklarımı kendim büyütürüm, Bakacak İtalyan bir dadımız olsun.
Bundan ibaret bütün isteğim.
Nice kısmetlerim çıktı da teptim. Benim gibi bir alçakgönüllüyü alacak olan, Sadece birazcık
sabırlı olsun....


* * *
KEDİ YIKAMAK
Adam iş için kasabaya giderken bakmış derenin kenarında komşusu Temel bir kedi yıkıyor. Adam Temel : - Bak o kediyi yıkıyorsun ama sonra hayvanı öldürürsün.
- Birşey olmaz merak etme.
Adam bunun üzerine kasabaya devam etmiş. Birkaç saat sonra dönüş yolunda bakmış ki Temel komşusu toprağa birşeyler gömüyor. Adam dayanamamış ve : - Demiştim ben. Yıkaya yıkaya öldürdün hayvancağızı değil mi?
- Hayır hayır yıkarken değil, sıkarken öldü.


* * *
OTOBÜS KURNAZLIĞI
Otobüste ayakta kalmama teknikleri:
Uyuyor numarası yapılır veya pencere tarafındaki koltuklara sıkışılır.
Kendi kendinizi "Ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi" şeklinde tatmin etmek.
Sinirli gibi gözükmek bazen tırsıyolar, yer falan isteyemiyolar.
Bacağınızı tutup uff uff amma ağrıyor diyebilirsiniz.
İki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız.
Otobüsün en arkasına oturulur yaşlılar oraya kadar gelemezler ve böylece psikolojik baskıdan uzak rahat bir seyahat yaparsınız.
Otobüse binmemek.
Başınızı avuçlarınız içine alıp çok sıkıntılıymış gibi görünmek ve sık sık öfleyip pöflemek. Bir sorununuz olduğunu anlayıp size bulaşmayacaklardır.
Otobüste yer vermemek icin yapilabilinecek en mantıklı şey hiç bir yere oturmamak. Yani ayakta yolculuk etmektir hiç yer almadığınızdan yer verme gibi bir olaya girmiyeceksinizdir. Hatta oturan gençlerin yaşlılar tarafından nasıl kaldırıldığını izleyerek sadistçe eğlenebilir hatta yüzlerine "Seninde gelecegin yer burasıydı hadi kalk kalk" anlamında bakışlar atabilir ve eğlenceli bi yolculuk geçirebilirsiniz
Sürekli dalgın dalgın bir noktaya bakılır ve yanınıza dikilip psikolojik baskı yapan kimseleri görmüyormuş ayağına yatılır.
Kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etmek.


LÜTFİ ALBAYRAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.