Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Memurlar
  • 29.04.2021 11:50
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.04.2021 11:50
ABONE OL

30 zabıta memuru alımı yapacak

'nun ilan sitesi üzerinden yayınlanan personel alım ilanları her gün on binlerce kişi tarafından yakından takip ediliyor. İlanlar arasında sürekli olarak güncelleri ekleniyor. Son eklenen ilanlar arasında 30 zabıta memuru alım ilanı da yer aldı.

Gaziosmanpaşa Belediyesi 30 zabıta memuru alımı yapacak

İstanbul'da bulunan tarafından yapılan açıklamada, kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere 30 zabıta memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Alımı yapılacak zabıta memurlarının kadın ve erkek karışık olarak alınacağı açıklandı.

'nun internet portalı üzerinden yayınlanan ilanda, başvuru için aranan şartlar da belirtildi.

İşte Gaziosmanpaşa Belediyesi zabıta memuru alım ilanı başvurusu için aranan şartlar:
İlan edilen boş zabıta memuru kadrolarına atanmak için başvuracak adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
a. Türk vatandaşı olmak,
b. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
c. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
d. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
e. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
f. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

İlanla ilgili tüm bilgiler için tıklayın

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN