Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.12.2019 11:17
  • Son Güncelleme: 09.12.2019 11:17

yapıyor! 2019 TÜBİTAK SAGE UME BİLGEM kadro dağılımı ve başvuru şartları

tarafından üç farklı birime yapılacağı duyuruldu. Yayımlanan ilana göre, SAGE birimine 44, UME birimine 12 ve BİLGEM birimine 4 personel alımı gerçekleştirilecek. Peki, 2019 TÜBİTAK SAGE UME BİLGEM kadro dağılımı ve başvuru şartları nedir? ne zaman yapılacak?

TÜBİTAK KPSS'siz personel alımı yapıyor!

TÜBİTAK KPSS'siz personel alımı ne zaman yapılacak? Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) tarafından SAGE birimine 44 kısmi süreli aday araştırmacı, UME birimine 12 personel, BİLGEM birimine 4 teknisten alınacak. Yayımlanan ilanlar ile birlikte başvuruya dair tüm detaylar belli oldu. Peki, 2019 TÜBİTAK SAGE UME BİLGEM kadro dağılımı ve başvuru şartları nedir? TÜBİTAK personel alımı ne zaman yapılacak? İşte cevaplar...

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

TÜBİTAK personel alımı ilanları 09 Aralık 2019 tarihinde yayımlandı. Adaylar başvurularına ilanların yayımlanması ile birlikte yapabilecekler. İŞKUR üzerinden alınacak adayların en geç 13 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

TÜBİTAK UME birimlerine yapılacak başvurular ise en geç 30 Aralık 2019 tarihine kadar yapılması gereklidir. TÜBİTAK SAGE içn ise en geç 23 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru alınacak.

İlgili İlanlara başvurular, TÜBİTAK resmi İnternet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.