Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.11.2019 11:56
  • Son Güncelleme: 14.11.2019 11:56

e Bordro sorgulama: 2019 Kasım ayı maaş bordroları yayımlandı! Maliye Bakanlığı Hizmeti

Kasım ayı maaş bordoları nasıl görüntülenir? giriş ile birlikte maaş bordroları sorgulanabiliyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın kamu personellerinin hizmetine sunduğu e-Bordro sistemi üzerinden 2019 Kasım ayı maaş bordroları yayımlandı. Her ayın 14'ünde memurların erişimine açılan maaş bordoları, memurlar tarafından araştırılıyor. İşte e-Bordro giriş ekranı ile 2019 Kasım maaş sorgulama işlemleri...

Kasım ayı maaş bordroları yayımlandı!

Kasım 2019 maaş bordroları için bekleyiş sona erdi. E-Bordro ile maaş sorgulama işlemleri e-Devlet sistemi üzerinden yapılıyor. Kamu kurumlarında personel olarak çalışan vatandaşların beklediği bordrolar yayımlandı. Peki, 2019 Kasım maaş sorgulama nasıl yapılır? İşte e-Bordro giriş ile 2019 Kasım ayı maaş bordroları sorgulama işlemleri...

E-BORDRO GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYIN

E-BORDO 2019 KASIM AYI MAAŞI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Bu hizmetten faydalanabilmek için e-Devlet şifrenizin olması gerekiyor. E-Devlet şifresi olmayanların PTT üzerinden şifrelerini almaları gerekiyor. E-Devlet'in www.turkiye.gov.tr/ internet adresi üzerinden sisteme giriş yaptıktan sonra E-Bordro sorgulama sayfasını açın. Daha sonra gelen ekeranda yıl ve ayı seçerek görüntülemek istediğiniz maaş bordrolarına ulaşabilirsiniz.

MALİYE BAKANLIĞI'NDAN E BORDRO UYARISI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.