Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 12.11.2019 11:47
  • Son Güncelleme: 12.11.2019 11:47

Bekçi adayları tetikte bekliyor! ne zaman açıklanacak? (2019 1. dönem)

Bekçilik sözlü mülakatları ne zaman açıklanacak? Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarının heyecanı sürüyor. Bekçilik görevini yerine getirmek için 2019 1. dönem kapsamında başvuru yapan adaylar, son aşama olan sözlü mülakatların sonuçlarını bekliyor. Peki, 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, son günlerde en çok merak edilenler arasında ilk sırada yer alıyor. Bekçi olmak isteyen adaylar, 2019 1. dönem kapsamında başvurularını gerçekleştirdi. Üç aşamada gerçekleştirilen bekçi alımlarında sırasıyla yazılı sınav, spor aşaması ve sözlü mülakatlar uygulandı. İlk iki aşamayı başarıyla geçenler şimdi sözlü mülakatların sonuçlarını bekliyor. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte merak edilenler...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (2019 1. DÖNEM)

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz duyurulmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erdi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 ay içerisinde açıklanması bekleniyor. Buna göre, sonuçların önümüzdeki hafa içerisinde açıklanabileceği öngörülüyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR! Memur alımı haberleri için tıklayın

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.