Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 07.11.2019 12:33
  • Son Güncelleme: 07.11.2019 12:33

büro personeli ve sosyal çalışmacı başvuru nasıl yapılır? şartları neler?

memur alımı için süreç başladı. İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 48 personel alımı için başvuru şartları merak ediliyor. 7 Kasım itibarıyla başlayan personel alımı başvurularına dair tüm detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz. Peki, Göç İdaresi büro personeli ve sosyal çalışmacı başvuru nasıl yapılır? 2019 şartları neler?

Göç İdaresi memur alımı şartları neler?

Göç İdaresi memur alımı başvuru şartları neler? İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü'nün taşra teşkilatı birimlerinde çalıştırılmak üzere yapılacak sözleşmeli personel alımına ilişkin başvurular 7 Kasım itibarıyla başladı. İlan edilen kadrolarda görev almak isteyen vatandaşlar başvuru detaylarını araştırıyor. Peki, Göç İdaresi büro personeli ve sosyal çalışmacı başvuru nasıl yapılır? 2019 Göç İdaresi memur alımı şartları neler? İşte cevaplar....

GÖÇ İDARESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvurular, 7-11 Kasım 2019 tarihleri arasında alınacak. Başvurular, elektronik ortamdaki İş Talep Formu ile yapılacak.

Başvurular e-Devlet şifresi ile yapılacağından adayların (www.turkiye.gov.tr) hesabının bulunması zorunludur.

Adaylar en fazla bir adet pozisyon için başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru sırasında sadece bir ili ve bir pozisyonu tercih edebilecektir. Birden fazla tercihte bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

İş Talep Formunu elektronik ortamda doldurup, başvurusunu hatasız ve eksiksiz bir şekilde tamamlayan ve bilgilerinin doğruluğundan emin olan adayların "Bilgilerimi Kaydet" butonuna basmaları gerekmektedir.

Başvuruların geçerli olabilmesi için "Bilgilerimi Kaydet" butonuna mutlaka basılarak İş Talep Formu çıktısı alınacaktır. Müracaat tarihi sona erdikten sonra sistem kapatılacağından İş Talep Formunun çıktısı alınamayacaktır. Bu nedenle adayların İş Talep Formunun çıktısını belirtilen başvuru tarihleri arasında almaları gerekmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.