Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 05.11.2019 14:55
  • Son Güncelleme: 05.11.2019 14:55

Bekçi adayları sabırsızlıkla bekliyor! 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 2019 1. dönem kapsamında sözlü sınava katılan adaylar gelecek müjdeli habere kilitlendi. Peki, 2019 1. dönem ?

Polis Akademisi tarafından bekçi alımları devam ediyor. Polisin iş ve işlemlerinde yardımcı unsur olarak görev alan bekçiler 1995 yılına kadar emniyet teşkilatında görev almıştı. 2016 yılı itibarıyla tekrar mahalle kültürünün kazanılması ve güvenliğinin sağlanması, aynı zamanda polisin iş ve işlemlerinin kolaylaştırılması kapsamında yeniden bekçi alımları başladı. Bu kapsamda dönem dönem bekçi alımları devam ediyor. 2019 1. dönem kapsamında sözlü sınava katılan adaylar sonuçları bekliyor. Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (2019 1. DÖNEM)

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarih henüz duyurulmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona edi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Buna göre, sonuçların önümüzdeki hafa içerisinde açıklanabileceği öngörülüyor

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR! Memur alımı haberleri için tıklayın

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.