Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 22.10.2019 10:07
  • Son Güncelleme: 22.10.2019 10:07

Bekçi adayları tetik üstünde bekliyor! 2019 1. dönem ne zaman açıklanacak?

için geri sayım başladı. 2019 1. dönem kapsamında sözlü mülakatlara katılan adaylar sonuçların açıklanacağı tarihe kilitlendi. Gözler, Polis Akademisi'nden gelecek müjdeli habere çevrildi. Peki, 2019 1. dönem ? Sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu?

Bekçi adayları tetikte bekliyor! Sonuçlar...

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi'nin gerçekleştirdiği bekçi alımlarında son aşama olan sözlü mülakatlar tamamlanmış, adaylar sonuçları heyecanla beklemeye başlamıştı. İki aşamayı da başarıyla tamamlayan bekçi adayları son aşamadan da olumlu sonuç alarak göreve başlamayı hedefliyor. Bu nedenle, internet üzerinde sonuçların tarihini araştıran vatandaşlar, gelecek müjdeli habere kilitlendi.Peki, 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu? İşte ayrıntılar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (2019 1. DÖNEM)

2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakatlar 30 Ağustos - 12 Ekim'de yapıldı. Ancak, sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı konusunda henüz bir açıklama gelmedi. Sonuçların sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Buna göre, sonuçların önümüzdeki hafa içerisinde açıklanabileceği öngörülüyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

Adem Adem

Bekçilik de yas sınırını kaldırın daha uygun olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır43
cevapla 22.10.2019 10:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.