Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 22.10.2019 01:58
  • Son Güncelleme: 22.10.2019 01:58

Jandarma Genel Komutanlığı bilişim personeli istihdam edecek! Başvuru şartları nelerdir?

Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bilişim personeli istihdam edileceği duyuruldu. Açıklamanın ardından şimdi gözler başvuru şartları ve başvurunun nasıl yapılacağına çevrildi. Peki, Jandarma Genel Komutanlığı bilişim personeli başvuru şartları nelerdir? İşte ilanda yer alan bilgiler...

Jandarma Genel Komutanlığı'na personel alımı yapılacak!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından bilişim personeli yapılacağı açıklandı. İlanda yer alan açıklamada "Jandarma Genel Komutanlığı'nın bilişim personeli ihtiyacının karşılanması maksadıyla (6) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır" ifadelerine yer verildi. İşte Jandarma Genel Komutanlığı bilişim personeli başvuru şartları...

BAŞVURU YERİ, ZAMANI VE ŞEKLİ

a. İlan metni, www.jandarma.gov.tr, www.jsga.edu.tr ve www.dpb.gov.tr (Devlet Personel Başkanlığı) internet sitelerinde yayımlanacaktır.
b. Adayların "İlan Metninin" tamamını okuduktan sonra başvurusunu yapması gerekmektedir. Başvuru esnasındaki yapılabilecek yanlış kodlamalar ve yanlış beyanlardan, ilanların takip edilmemesinden doğacak olumsuz sonuçlardan aday sorumludur.
c. Ön başvurular sadece, https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı vasıtasıyla yapılacaktır. İnternet ortamı dışında posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
ç. Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi'ne e-Devlet kapısı üzerinden e-Devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır.
d. Ön başvurular, 08 Ekim 2019 günü başlayıp, 25 Ekim 2019 günü saat 17:00'de sona erecektir.
e. Başvurusu kabul edilip seçme sınavlarına katılmaya hak kazanan aday listesinin ve sınavlarla ilgili uygulama esasları, sınav merkezi, sınav tarihi ve diğer tüm duyurular https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adreslerinden ilan edilecektir.

kalan karakter 1000

Burhan Burhan

Hangi mezuniyeti istiyorsunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.10.2019 02:01
Erhan Erhan

33 yaşındayım askerlik görevimi bitirdim jandarma olmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim orta okul mezunuyum

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 23.10.2019 12:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.