Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 21.10.2019 10:52
  • Son Güncelleme: 21.10.2019 10:52

açıklandı mı? 2019 1. dönem heyecanla bekleniyor

konusunda araştırmalar hız kesmeden devam ediyor. Bekçilik hayali ile uzun süredir hazırlıklarını sürdüren vatandaşlar gözlerini Polis Akademisi'nden gelecek müjdeli habere çevirdi. Peki, bekçilik sınav souçları açıklandı mı? ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı mı?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Üçüncü ve son aşama olan sözlü mülakatlar 30 Ağustos - 12 Ekim'de gerçekleştirildi. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının tarihi merak içinde araştırılıyor. Göreve başlama umuduyla araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, Polis Akademisi'nin resmi internet sitesine akın ediyor. Peki, bekçilik sınav souçları açıklandı mı? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? (2019 1. DÖNEM)

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı konusunda henüz bir açıklama gelmedi. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona edi. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Buna göre, sonuçların önümüzdeki hafa içerisinde açıklanabileceği konuşuluyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

Hüseyin abaz Hüseyin abaz

Başvuru nasıl yapalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.10.2019 21:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.