Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 22.10.2019 09:05
  • Son Güncelleme: 29.10.2019 13:20

22 Ekim DPB güncel iş ilanları! 'li

Kamuya memur alımları ve personel alımları için yeni ilanlar geldi. Toplamda 6 bin 900 kişilik kadro ile puanı ile ve KPSS siz alım yapılıyor. İşte ilanlar. Ekim ayı itibari ile yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında başvuruları Ekim ayında başlayacak olan kamu kurmları, , , , , , , , , , , Ceza ve , , , gibi kamu kurumları veya kuruluşları alım yapıyorlar.

22 Ekim DPB güncel iş ilanları açıklandı!

Memur olabilmek ülkemizde milyonların hayalidir. Ekim aynın son haftasına girdiğimiz şu günlerde Devlet Personel Başkanlığı (DPB) yeni iş ilanları yayınladı. DPB resmi internet sitesi üzerinden kurum ilanlarına ulaşabilirsiniz aynı zamanda haberimizde sizler için bu ilanları detaylandırdık. Kamuya yayımlanan memur personel alımı ilanlarına göre farklı kamu kurumları ve kuruluşları bünyelerindeki eksikliği karşılamak üzere çeşitli onlarca pozisyon ile alım yapıyorlar.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.