Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.10.2019 11:15
  • Son Güncelleme: 11.10.2019 11:15

ne zaman açıklanır? 2019 için tarih belli oldu mu?

konusunda araştırmalar devam ediyor. Polis Akademisi tarafından gerçekleştirilen bekçi alımlarında son aşama olan sözlü mülakatlar yarın sona erecek. Gözler sonuçlara çevrildi. Peki, ne zaman açıklanır? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu?

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? Bekçi olabilme umuduyla başvurularını gerçekleştiren adaylar yazılı sınavın ardından spor mülakatları ardından sözlü mülakatlara katıldılar. Bekçi alımı aşamasında son aşama olan sözlü mülakatlar 12 Ekim'de tamamlanacak. Mülakatlara katılan adaylar sonuçlara kilitlendi. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? 2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 1. dönem bekçilik sözlü mülakat sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı. Sözlü mülakatlar 12 Ekim sona erecek. Sonuçların ise sözlü mülakatların tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Resmi olarak sonuç tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinde yer alacak.

kalan karakter 1000

Cemal Cemal

Bekcilige nasıl kayıt olurum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.10.2019 22:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.